Skocz do zawartości

[Pytanie] Hack rar

MirgartGibon

Rekomendowane odpowiedzi

Rar to jest rozszerzenie dzięki któremu możesz otworzyć hacka. Ten program sie nazywa winrar. Po otwarciu hacka włącz injector o rozszerzeniu exe. Następnie włącz warrocka.

Tylko, że Winrar to płatny program, a jak chcesz używać darmowego rozwiązania użyj programu 7zip.

No tak , zapomniałem ;) Ale może go stać to kupi , a jak nie chcesz wydawać pieniążków to zrób jak AdrenalinaPL na dole napisał :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Tylko, że Winrar to płatny program, a jak chcesz używać darmowego rozwiązania użyj programu 7zip.

Winrar nie jest płatnym program LOL Korzystam od 7lat z WinRara i nie musiałem nigdy za niego płacić.

@Down Ja zamykam okienko i cisnę dalej, więc po 40 dniach można normalnie korzystać ^^

1346594784-U507582.png

By lux.

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Winrar nie jest płatnym program LOL Korzystam od 7lat z WinRara i nie musiałem nigdy za niego płacić.

Dosłownie , ale co 40 dni trzeba pobierać od nowa :)

Program jest rozpowszechniany na zasadach licencji shareware i może być testowany całkowicie za darmo przez 40 dni. Po tym okresie chcąc dalej korzystać z oprogramowania WinRAR należy zarejestrować program. Licencję można zakupić u oficjalnego dystrybutora. Adres sklepu internetowego sprzedającego WinRAR znajduje się w dziale licencje.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Hack rar   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...