Skocz do zawartości

[Q]Zestaw dla recona

Tymoteor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam JTiger, choć to zależy, jak wolisz grać. Jeżeli umiesz grać dynamicznie i agresywnie, na bliski i średni dystans, i czujesz, że dobrze wykorzystasz zalety L96, to bierz go. Jeżeli chciałbyś pobawić się jak assault to Vintorez, jest to broń w niektórych sytuacjach lepsza od karabinów szturmowca, choć mi nie przypadła do gustu. SKSem możesz grać na każdy dystans - ma świetny zasięg, a na bliższe odległości przydaje się szybkostrzelność i samopowtarzalność, chociaż snajperkami półautomatycznymi też trzeba umieć grać, żeby je dobrze wykorzystywać. Jeżeli więc kiedyś bawiłeś się SWD albo M14 i dobrze Ci się grało, to bierz pakiet Shrodeux (czy jakoś tak), ponadto nie jest do drogi zestaw jak na to, co oferuje - jeżeli się nie mylę jest tam Scattergun. Ja mimo wszystko radzę Ci jednak wziąć JTiger.

YGsMv3q.jpg

Ja też mam kasę tylko na 1 zestaw i wybieram JTiger, bo wypróbowałem u kolegi i jest świetny, inny znajomy ma ten z SKS i jak dla mnie był nieco gorszy. Ale ja lubię grać M24, które jest bardzo podobne do L96, więc pewnie dlatego. Jeśli czujesz, że lepiej dla Ciebie będzie wziąć SKS i umiesz ogarniać odrzut w samopowtarzalnej broni to go bierz.

@OFFTOP

Zrobiłem małego TuTa, ale się zagubił kilka postów niżej, jak myślicie, nada się? To mój pierwszy :D

YGsMv3q.jpg

l96 ZAJEBIASZCZA BRON :)

m95 mialem max 30 (trzeba bylo sie sprezac, wolny relog) zabic na runde a l96 odpalilem i raz i mialem 40-10 ale nie mam foto a dzis weszlem tak dla jaj sobie i...

mniamfye9g.jpg

szzybki relog ulatwia gre milion razy ;)))) a i jest tam luneta x6 to 250m z palcem w dupie strzelisz ;)

ps byly lepsze wyniki ale tylko to jedno foto zapisalem :D

50571a1c35af9234b99355528b5d608e87447462.png

@UP ta luneta jest z regulowanym zoomem, tak? Bo jak nie to muszę grać na standardowej, na Super Low nie da rady grać z takim przybliżeniem, bo mgła się zaczyna na Basrze od 70 metrów a na Karkandzie / Mashtuurze od jakichś 150... komp udźwignie spokojnie Low, gdzie jest sporo dalej mgła, ale lagi się zwiększą i nie będę mógł się z miejsca ruszyć nawet ;(

A co do statów to zdarzało mi się mieć lepsze z M24 (rekord 46/5), ale wymagało to niemałego skilla i zajebistego flow, które przyszło na 2 godziny i poszło się je**ć :D Z L96 jest o coś takiego jeszcze łatwiej, a z M95 nie ma co nawet myśleć o takich statach, chyba że na serwerze bez snajperów, gdzie wszyscy maja max 10 lvl, po znalezieniu dobrego campsite'u.

YGsMv3q.jpg

Staty i tak nie zawsze odzwierciedlają to, co robiłeś w czasie rundy... przecież dochodzą jeszcze asysty, kiedy gościowi zostało np. 4 hp, co mi się cholernie często zdarza podczas gry z M24 (mały damage, nie zabija 2 strzałami z dystansu w korpus) - np. ostatnio patrzyłem na mój profil i miałem 115 asyst normalnych i 159 krytycznych.

YGsMv3q.jpg

SKS, jakoś nie trawię automatycznej snajperki i nie potrafiłem opanować odrzutu. VSS jest jak dla mnie słaby na dystans w porównaniu do innych snajperek, a chyba nie o to w snajperkach chodzi.

Najlepiej kup za creditsy i wypróbuj bez dodatków, będziesz mieć jakieś pojęcie.

YGsMv3q.jpg

Sks jest raczej na średni dystans a Vss na bliski. Wolał bym pakiet z sks bo dodają scaterguna czy jakoś tak, więc broń, za którą cię nie wywalą z serwa (no shotgun) a jak ci ktoś wyskoczy to nie ma szans i sks ale z niego na odległość 10-15m jest najtrudniej strzelać (biżel to scatergun a dale to z sks bez celowania).

Staty i tak nie zawsze odzwierciedlają to, co robiłeś w czasie rundy... przecież dochodzą jeszcze asysty, kiedy gościowi zostało np. 4 hp, co mi się cholernie często zdarza podczas gry z M24 (mały damage, nie zabija 2 strzałami z dystansu w korpus) - np. ostatnio patrzyłem na mój profil i miałem 115 asyst normalnych i 159 krytycznych.

ta a patrz u mnie Asysty przy zabiciu 153 Asysty przy kryt. zabiciu 214 :)

taka dzisiejsza gra ;)

recordf2r8o.jpg

50571a1c35af9234b99355528b5d608e87447462.png

Widzę że temat do zamknięcia ale jakoś nie było mnie tu wczoraj i nie mogłem odpisać

co wy piszecie że sks jest na średni dystans ja z lunetą z jtiger jestem wstanie walnąć 350m+ na luzie (łatwiej mi wycelować z sks'a niż z l96 lub m95 ) Jest to dobra broń tylko że 3 strzały w klatę lub 1 hed i 1 w ciało = kill . Z sks'em przegrałem 19h zabiłem 2.4k + ludzi i jak ktoś lubi grę z taką bronią to POLECAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q]Zestaw dla recona   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...