Skocz do zawartości

[Pytanie] Co polecacie na lagi w WR - sprzęt

WarRocKkK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi ci o kupno spośród tych dwóch rzeczy to kup kartę graficzną ;)

Ale lepiej to zrób :

Przeczyść Komputer CCleanerem i odkurzaczem.

Wyłącz wszystkie niepotrzebne aktywne porgramy.

Hmmm , jeżeli masz lagi przy takim sprzęcie :

myilae.jpg

To nie kupuj karty , tylko pousuwaj syf. Chyba że piszesz te tematy żeby pisać :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

pod żadnym pozorem nie instaluj "tuneup utilities" bo potem ciężko to gówno usunąć z kompa i ci jeszcze może zaszkodzić..

Speccy od piriform to nie TuneUp Utillities. Po za tym, mam ten program TuneUp Utillites w wersji 2012 i to nie żadne gówno, tylko dobry program, ale niestety płatny, a co do usuwania to trzeba go umieć po prostu usunąć.

Procesor bez dwóch zdań^^ ...

#

1. Nie wystarczy Celeron jest raczej do zadań biurowych, niż do gier. Ja mam Intela Core Duo po 3 Ghz i też czasami mi się przycina przy dużych "akcjach".

2. Jak dla mnie WR ma skopany kod gry, i mimo że nie ma jakiegoś porażającego wyglądu to na starszych komputerach, jest dużo mniej wydajny. Dla porównania dajmy jakąś z nowszych części COD'a.

32354141673387527780.png

Zgadzam sie z kolega up.

Procesor. Warrock jak warrock ma swoje wymagana, jak kazda inna gra. Ale warrock to nie metin, ktory nie ma z takich niskich wymagan.WR to pelne 3D.

Wiec radze ci kupic nowy procek.

Karte graficzna raczej wykluczam, ze wzgledu , ze WR nie ma jakis wielkch efektow specjalnych (graficznych). A te strzaly to jakos specjalnie nie obciazaja karty graficznej.

1357040469-U286162.png

dobra :D propozyjci bylo duzo kazdy ma swoje zdanie ale ja nadal nie wiem co dokladnie kupic :D

Cały komputer ;) Procek ciągnie za sobą płytę główną, a ta z kolei ramy bo zakładam, że masz DDR 1, a lepsze płyty zaczynają się z podejściem minimalnie od DDR2. No chyba, że kupisz taką która będzie jeszcze obsługiwała te starsze typy. Zasilacz ten co masz tez Ci może nie starczyć. Jedyne co zostaje to karta graficzna, która przy lepszym sprzęcie i tak będzie odstawała od reszty.

32354141673387527780.png

Wychodzi na to, ze nie oplaca sie nic kupywac. Wywnioskowalem to dopiero po komentarzu Grasa. Ma racje. Szkoda ze wczesniej tego nie zauwazylem. Jedno ciagie drugie. Kup se takiego kompa do dwoch tysiecy. Wtedy nie powino byc lagow.

1357040469-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Co polecacie na lagi w WR   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...