Skocz do zawartości

[Problem] Białe tekstury w grach.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam telefon Gsmart G1345. I w niektórych grach takie jak Settlers HD i Brothers In Arm 2 mam białe tekstury, jak to naprawić ? Niemożliwe żeby nie działały te gry, bo przecież Settlersy to gra 2D, ktora podejdzie prawie na kazdym telefonie.

I jeszcze, jeśli ktoś się orientuje to poproszę i najlepsze gry które by podeszły mi na tym telefonie, nie musza być bezpłatne, ale nie podawajcie mi gier które są za free i są na jednych z pierwszych pozycji w markecie za free bo takie już przeglądnąłem.

I jak można to jakieś najlepsze rpg na telefon podajcie najlepiej :)

Będzie dużo lajków za przydatne odpowiedzi.

Ref.

Jak macie jakies fajne gry w ktorych buduje sie miasto i tworzy zolnierzy to podawajcie.

A tak wgle, to jeśli gra po włączeniu wywala komunikat ze musi zostac zamknięta to da się ją jakoś odpalić czy może nie będzie u mnie dzialac ?

Albo niektore gry podczas pobierania stają np na 30% albo wyskakuje błąd pod koniec pobierania, jak temu zapobiec ?

Sprawdź aktualizację oprogramowania.

!

Masz telefon jakiś chiński, zmień w pliku build.prop (zakładka system, wymagany SU i uprawnienia roota), z ro.model i device na np. HTC, wtedy powinno wszystko śmigać. A, nie dodawaj po tym HTC żadnego modelu !

Ja niestety nie umiem wgrać roota ani jakiegoś SU. Boję się na razie w to bawić bo zepsuję coś :D

Dlatego z tymi grami dam już sobie spokój, ale poprosze o odpowiedzi na inne pytania,

czyli czy znacie jakieś wciagające gry, najlepiej rpg, żeby wciągały i działały na moim telefonie.

Do tej pory grałem w League of Heroes, Zenonia 5, Earth and Legend z gier RPG.

Mogą być też inne, np z trybem multiplayer :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtavc&feature=banner#?t=W251bGwsMSwyLDIwMSwiY29tLnJvY2tzdGFyZ2FtZXMuZ3RhdmMiXQ..

Hmm? :)

A ile miejsca zajmuje Gta VC bo mam tylko 1,7GB wolnego, i na pewno podejdzie ?

Nie będę miał błędu podczas pobierania tak jak w innych grach ?

Niestety ta gra nie będzie działać na telefonie, macie jakieś inne podobne do GTA ? Lub w ogole jakąs gre zeby duzo mozna bylo robic :D

A i jeszcze jakbym w przyszlosci mial tego roota i coś tam co wyżej ktoś pisał, i zmienił coś w telefonie to czy ta gra by działała ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Białe tekstury w grach.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...