Skocz do zawartości

[Problem] Komputer nie daje rady ...

FlaPJacK789

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam kompa z prockiem Intel Core i5 4 x 3.2 GHz, Karte Graficzna Ati Radeon HD 7800 2 GB , 4 GB RAM DDR3 , Dysk twardy SSD 500 GB w Minecrafcie przy normalnym graniu mam od 230-360 FPS-ow a przy nagrywaniu 150-170 ale i tak odczuwam lekkie lagi podczas nagrywania jak i widac je na filmie ... Nagrywam Bandicamem ...

Wiecie moze jak to zoptymalizować ?

Co zrobic by zapobiec lagom ?

A jaki system i rozdzielczość (przypuszczam, że full hd)?

Jedyne co tutaj może Ci ścinać to ilość RAMu, chodź i ona jest wystarczająca. Dziwne jest to, że masz te ściny przy 150-170FPSach.

Przeczyść kompa odkurzaczem (chodzi o program ;p) i zdefragmentuj dysk. Wyłącz nie potrzebne procesy

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Mirillis Action! 1.6.1 Spróbuj tym programem... max 60 fps ustawisz w nagrywaniu ale od razu 1080p głos bardzo dobrze nagrywa i wogle : ) polecam ! 0 ściny ... frapsem na normal nagrywam na 45 fps`ach i ścina a tym na far+96 stałe 60 fps 0 ściny : ) + do tego możesz oczyścić ccleanerem, odkurzaczem i czy jakaś/jakieś aplikacje nie instalują się w tle :) mnie aktualizacja windows`a zawsze lagowała podczas grania więc zobacz to : > Pozdrawiam ! : )

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Komputer nie daje rady ...   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...