Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje osób do przejścia mapy na serwerze Hamachi


Mateos90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WAS!

Poszukuje ogarniętej osoby, która przejdzie ze mną i z moim kolegą mapę na serwie minecraft hamachi.

 

WYMAGANIA:

 

Wiek: 10-12 lat (nie więcej nie mniej)

Hamachi.

Sprawnie działający Minecraft.

Skype, głośniki (słuchawki), mikrofon.

Przechodzenie parkourów na poziomie dopuszczalnym.

Chłopak

 

NIE CHEATER

 

Na serwerze jest mało lagów i bugów.

 

Mapa jaką będziemy przechodzić zostanie ustalona wspólnie.

 

Wszystkie informacje podam w prywatnej wiadomości.

 

Serwer non-premium

 

Mapę przechodzić będziemy może nawet jutro (czwartek), ale nie obiecuje, może też w sobotę.

 

MYŚLĘ ŻE PRZYJME JEDNĄ Z PIERWSZYSCH OSÓB I TAKŻE KTÓRA, NAPISZE COŚ CIEKAWEGO OD SIEBIE.

 

ZAPRASZAM

Stan osób: 2/3

 

Jeśli zapomniałem napisać jakiejś informacji, to powiedzcie.

Opublikowano

Co się tak cieszysz? Nie jesteś lepszy bo również nie powalasz ortografią, polecam Ci kupno pod choinkę słownika języka polskiego ;)

2Pac_Signature_by_momo307.png
Opublikowano

Możecie zakończyć tą bezsensowną dyskusje? Nie założyłem tematu do śmiechu, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie mów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...