Skocz do zawartości

[Pomoc] Ban

Gość yoogy0130

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yoogy0130

Witam. Posiadam pewnien problem z grą ponieważ dostałem Bana ale zacznijmy od początku:

Ściągłem kilka dni temu WR na swojego staruszka (1,67Ghz - Radeon 9250) i postanowiłem pograć wraz z kumplami. Żeby przyspieszyć grę ściągłem Game Booster'a którego użyłem może z trzy razy po czym dziś wchodzę a tu informacja że konto zostało zbanowane (Kickało mnie z gry za "Cheaty" których nie miałem). I tu nasuwa się pytanie - Czy opłaca się wysyłać Ticket'a z prośbą o odbanowanie (Chociaż miałem 2lv) czy lepiej dać sobie spokój i grać na innym koncie. Jeśli jednak opłaca się pisać Ticket'a to prosił bym by ktoś napisał mi takowego bo angielski u mnie jednak nie jest za dobry. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Ja właśnie mam taki sam problem tylko, że nie używałem żadnych botów, ni nic. Po prostu uruchamiałem grę i grałem. Mam 10 lvl, a dzisiaj wchodzę i piszę, że ban. Na 1wsze konto, które ma 1 lvl, również nie mogłem wejść, pisało dosłownie to samo, ale po 3-5h normalnie konto zaczęło działać, ale to główne właśnie nie. :|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pomoc] Ban   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...