Skocz do zawartości

[Q] wtf na 100%

Avium

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem z tym problemem jakiś czas temu.... nic się nie zmieniło o.0

gram gram i nagle BUM! zcina.... wcześniej muzyka leciała teraz całkiem się wyłącza... cisza i ekran na jakim stanął tak stoi... co jest zajebiście dziwne to to że moge latać heli/samolotem 5 godzin a NIC się nie stanie.... jak wcześniej zcina robiła się przy normalnej grze czyli np w kogoś strzelałem to teraz np po respawnie ide na pole bitwy czy jak to nazwać i zcina.... wtf?

nie kumam już wgl o co biega z tym.... jednak troszke wkurza ;x

YAY

@Bartek

wszystko już zrobiłem jakiś czas temu :)

@Tigerxy

przeczyszczenie w szensie ? wywalić czy jak?;x

jestem zielony :<

Wywalić/usunąć całkiem czyli jak wchodzisz w katalog folderu "WebCache" usuwasz wszystko co w nim się znajduje.

W tej drugiej ścieżce "cache" usuwasz tam wszystko czyli będą tam jakieś foldery z cyframi.

dobra... zcinek nie ma... okay ..... tyle że new problem :/ nie chce spamować tematami więc tu go napisze:

dziś zacząłem se pykać w bf... włazłem właśnie na początek rundy i gram gram gram.... a koło 700 punktów zaczęło mi lagować... dało się grać dobrze było.... tyle że pod koniec zaczęło już zcinać masakrycznie.... runda koniec 2 się zaczyna i co? to samo ;/ lagi..... wychodze z gry przyciskam cytrl alt delete i mi pokazuje *zużycie procesora 50-60%.... myślałem że to chwilowe.... tyle że było tak przez 5 min.... 50-60 % zużycia procka... wyłączam bf całkiem X i ? zużycie procesora 2-10% .....

bez jaj.... procek się tak męczy przy bf na najniższej grafice? ;/ nie wiem czy to ma znaczenie no ale dobra :D

pleas o pomoc :)

YAY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q] wtf na 100%   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...