Skocz do zawartości

[Problem]Samsung Dotykowy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Mam problem z telefonem dotykowym samsung.Chodzi o to iż nie działa mi ekran.Gdy chce wcisnąć menu lub kontakty to nie działa nic się nie dzieje.Ale po przyciski poza ekrane (zielone i czerwone słuchawka) to działają normalnie.Nie wiem co mogło by spowodować że wg mi przestało chodzi ten ekran.Dodam iż telefon spadł mi do muszli klozetowej ale szybko go przeczyściłem od wody.Bardzo was prosze o pomoc dam lajka

serwis albo czekaj może wyschnie

długo jeszcze będziesz usiłował naprawić sam coś co nawet nie potrafisz ruszyć i jak się nawet nazywa nie wiesz .

DIGITALIZER , to tak przy okazji nazywa się płytka dotykowa. uszkodzić można w razie upadku bez problemu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

serwis albo czekaj może wyschnie

długo jeszcze będziesz usiłował naprawić sam coś co nawet nie potrafisz ruszyć i jak się nawet nazywa nie wiesz .

DIGITALIZER , to tak przy okazji nazywa się płytka dotykowa. uszkodzić można w razie upadku bez problemu

Ale wpadł mi już dawno temu 2 miechy temu.Teraz ten Digitalizer nie działa.Czytalem na samosi że jak np nożem przycisne prawy górny róg koło głośnika to coś pomoże bo tam jest właśnie ten DIG

Ale wpadł mi już dawno temu 2 miechy temu.Teraz ten Digitalizer nie działa.Czytalem na samosi że jak np nożem przycisne prawy górny róg koło głośnika to coś pomoże bo tam jest właśnie ten DIG

Kumpel w imadło wkręcał :D

pomogło ale nie na długo po kilku dniach przestało znowu działać

to słuchaj dalej rad SPECJALISTÓW , polecam kuleczki ołowiane i spuszczać na ekran z wysokości pół metra ;)

digitalizer to CAŁA powieszania ekranu dotykowego , zresztą naciskaj sobie i katuj jak ci sie podoba, to twój telefon, ale bez serwisu i wymiany się nie obejdzie bo to cześć nie do naprawy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

nie wiem, policz

- sprawdź cenę panelu z digitalizerem albo samego digitalizera ( zależny od modelu ) dla twojego modelu ( masz allegro, prawie wszyscy tam kupują )

- dolicz za wymianę ok 10-20 zł jak nie zedrze więcej :/ , w sumie panel albo digitalizer wymienia się spokojnie w 20 minut

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

nie wiem, policz

- sprawdź cenę panelu z digitalizerem albo samego digitalizera ( zależny od modelu ) dla twojego modelu ( masz allegro, prawie wszyscy tam kupują )

- dolicz za wymianę ok 10-20 zł jak nie zedrze więcej :/ , w sumie panel albo digitalizer wymienia się spokojnie w 20 minut

Aha to okej dzięki za pomoc łap lajki

Ps.Dam reszte jutro bo limit ;/

@TOP

DO ZAMKNIECIA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Samsung Dotykowy   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...