Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak napisac grre? jak sie za to wziasc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, chcialbym napisac jakas prosta gierke ale niewiem co jest potrzebne, jakie jezyki trzeba znac? Moze jakies tutki podzucicie?

 

 

Ps.: potrafie troche html, kiedys sie bawilem

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A więc tak.

Po 1 - ortografia

Po 2 - przypomnij sobie HTML'a byś go dobrze umiał

Po 3 - potem zacznij nauczyć się CSS'a by strona w HTML jakoś wyglądała

Po 4 - następnie zacznij uczyć się PHP by zacząć pisać jakąś grę

Po 5 - już jak chcesz to ucz się JQuery lub JS.

Opublikowano

A więc tak.

Po 1 - ortografia

Po 2 - przypomnij sobie HTML'a byś go dobrze umiał

Po 3 - potem zacznij nauczyć się CSS'a by strona w HTML jakoś wyglądała

Po 4 - następnie zacznij uczyć się PHP by zacząć pisać jakąś grę

Po 5 - już jak chcesz to ucz się JQuery lub JS.

 

Jestem dyslektykiem i pisze z telefonu.

 

kursy internetowe starcza czy bedzie potrzebna jakas ksiazka??

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Starczą ;)

www.kursphp.com - kurs php

www.webmade.org - kurs wszystkiego praktycznie,jednak z tego mysql się uczyłem

JS to skakałem po róznych forach

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

JS służy do "bajerowania" stron www, czyli oczywiście gier, portali itp.

Jest też bardzo przydatny do dynamicznego wczytywania podstron, wykonywania skryptów php bez przeładowania np. co minutkę.

Ale ja polecam Ci bibliotekę jQuery, czyli bibliotekę JS, jest łatwiejsza i mniej linijek kod zajmuje, wystarczy wpisać w Google.PL frazę "jquery":)

 

Pozdro;)

Opublikowano

Na początek to pisać niektóre wyraze z alt'em :D. A tak na serio to naucz się najpierw html, potem php i pisz. A krótko nauka nie potrwa, obiecuję Ci :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...