Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] [No-hamachi] [24h/7] [NO-Wl] [Non-Premium] Freebuild Minecraft


MarxVen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze nie mamy oficjalnej nazwy.

 

Diamond_%28Gem%29.pngFreebuild MinecraftDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 192.166.218.197

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival/Freebuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 15 (jak sie rozrośnie będzie więcej) :)

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

 

 

1337427292-U363900.png

[HA] Martti

Opublikowano

Serwer możliwy . Całkiem sympatycznie zrobione wszystko , ale trochę trudno się odnaleźć . Tak czy inaczej Można pograć :)

Opublikowano

Ani to ani to. Po prostu źle coś skopiowałem i tak wyszło. A potem nie zobaczyłem. Poprawione.

 

 

A jeśli kogoś interesuje to plany serwerowe (większość wejdzie tylko jeśli serwer rozwinie się pod taką postacią):

- domena .pl dla forum (serwer jest na vpsie, a forum na osobnym serwerze - więc mamy wybór albo zamiast ip mieć adres .pl albo na forum, wybraliśmy forum. Ostatecznie kupimy dwie domeny.)

- nazwa dla serwera (jeśli ktoś ma jakieś propozycje bardzo proszę je kierować w temacie lub na PW)

- zwiększenie ilości slotów (jeśli będzie taka potrzeba to na początku do 30, potem się zobaczy)

Opublikowano

Nazwe wymyśl na podstawie tego , co Ci się podoba ;) . np. Muzyka , Film , Gra czy coś :)

Wymyśl nazwę która sprawia Ci radość . Przypadkowa nazwa nie ma sensu , bo ani Tobie się nie spodoba , ani komuś :)

 

Ja zazwyczaj od DUBstepu jadę z nazwą i nie żałuję :)

Swój nazwałem "EpticStyle" i nie żałowałem :D także rozważ coś co Ci się podoba ; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...