Skocz do zawartości

Pomoc w rozwinięciu postaci.

adisek1201

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od weekendu jestem prze szczęśliwym posiadaczem diablo 3. Gra pochłonęła mnie wręcz bo nabiłem przez te kilka dni ponad 20h. Aktualnie jestem na poziomie Koszmar i dopiero co wkroczyłem do 2aktu. Problem jest taki, że jak trafi się mocniejsza elita to dupa blada już w 1 akcie zdarzyło mi się kilka razy paść i mam obawy co do 2 bo na normalu w 1 leciało jak po maśle, a w 2 zaczęły się poważne problemy dopiero po zakupie nowej broni pokonałem siły ciemności :D. Proszę o pomoc poradnik jakiś co do zarabiania golda, co ulepszyć w eq i wszystko co przydatne dla początkującego.Tutaj link do mojej postaci: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Adiosk-2344/hero/23105107

Tak się złożyło, że w dniu pisania tematu w ten sam dotarłem z koszmaru na piekło :D(tyle, że brakuje mi 2 poziomow bo mam 48 :D. Ten mieczyk to po to aby troche chociaż tego dpsu dodać bo nie lubie grać jakoś z tarczą ;o. Mam tam kilka elementów pancerza na 30lvl więc powymieniam to na przedmioty z większego poziomu.

Odświeżam i pojawiła się nowa przeszkoda na mej drodze do uratowania świata. Mnich mój wylądował na 2akcie piekło i przed chwilą jednego championa żółtego klepałem tak, że 3 razy padłem:/. W 1 akcie było spoko, luzik dawałem radę, a teraz? Masakra jakś;o. Nie grywam w gry typu hack2slah czy rpg bo zazwyczaj nudziły mnie okropnie, ale diablo wręcz przeciwnie ponad 50godzin i entuzjazm nie gaśnie tylko nie jestem oznajmiony w tym świecie gier;<. Na teraz mam 400k golda moje itemki w 1 poście. Dopomóżcie, abym mógł pokonać zło! :D

P.s lvl 55&1/2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pomoc w rozwinięciu postaci.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...