Skocz do zawartości

The Lost Titans - Przeglądarkowe MMORPG 3D

Szymk0

Rekomendowane odpowiedzi

the_lost_titans_top_10.jpg

The Lost Titans jest nową grą MMORPG osadzoną w uniwesum fantasy, stworzona została przez studio ZQ Game i możemy zagrać w nią zarówno poprzez przeglądarkę jak i za pomocą niewielkiego klienta.Tuż po zalogowaniu zostajemy przeniesieni na ekran tworzenia postaci. Nie ma tutaj nic niezwykłego, wybieramy swoją płeć, klasę i coś tam można sobie pogrzebać przy wyglądzie naszego bohatera. Znajdziecie tutaj trzy klasy do wyboru: wojownik, klasyczny ranger i mag. Nie muszę chyba ich opisywać, każdy kto grał w MMO doskonale je zna, schemat się tutaj nie zmienia. Zazwyczaj wybieram postacie, które walczą w bezpośrednich potyczkach (melee), ale tym razem zdecydowałem się na Ranger'a, z wielkim łukiem. Pierwszą rzeczą jaka mi się nie spodobała to brak wyboru sylwetki przy tworzeniu postaci, mamy kilka rodzai włosów i twarzy, ale sylwetki zmienić nie można. Rozumie, że jest to gra na przeglądarkę i to, że postacie mają wyglądać jakby uciekły z kreskówek, ale chciałem być szybkim i zwinnym łucznikiem, a czy taka postać musi wyglądać jak Conan na sterydach? Muszę powiedzieć, że grafika w grze The Lost Titans zdecydowanie jest jej mocną stroną i wyróżnia się dzięki temu spośród standardowych gier na przeglądarkę. Modele 3D i tekstury zostały naprawdę profesjonalnie wykonane, choć jest to pewnego rodzaju kreskówkowy styl i lekko podchodzący pod ten znany z WoW'a, ale taka mieszanka naprawdę wyszła omawianej produkcji na dobre. Cała paleta kolorów widać została wybrana starannie, a świat nas otaczający jest pełny drobnych szczegółów jak animowane pływające liście, wędrówki zwierząt, animowane rośliny i inne rzeczy, które sprawiają przyjemność z kolejnych doznań, a i cala rozgrywka prezentuje się dzięki temu zdecydowanie ładniej. W grze znajdziemy również system auto-truck, który pokaże nam drogę do każdego NPC, poprowadzi nas podczas zadań, podczas eventów – prawda, że fajnie? Nie to, że lubię takie systemy, ale to gra przeglądarkowa, ustawiamy, aby sobie postać szła w dane miejsce i możemy robić coś innego, a dorzucając system AFK można praktycznie grać nie grając.

Trailer:

Screeny:

The-Lost-Titans-131.jpg

browser-fantasy-mmorpg-mmo-games-the-lost-titans-screenshot-7.jpg

lost_titans_02.jpg?ec9f9b

Naprawde fajna gierka przegladarkowa.

Open Beta wystartowała 29 Listopada 2012.

• 5 miesięcy temu...

Witam, zauważyłem że jest pewien hack/cheat do tej gry, mianowicie dodaje gold, silver i faction pointsy, żeby go dostać WSZĘDZIE trzeba płacić kasę, najśmieszniejsze jest to że straciłem 10 zł a kodów i cheatów dalej nie dostałem. Czy ktoś z tego korzystał lub potrafi zrobić hacka?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum The Lost Titans   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...