Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Dochodzenie członków do PT bez różnicy lvl'owej (30) .


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello !
Dzisiaj postanowiłem odpalić ida i rozejrzeć się za poziomami w pt
(limit 30 poziomowej różnicy).
Znalazłem funkcję sprawdzającą poziom członków ,wyłączyłem ją i daje difa :

game_r2089M_32
000D72FD: E8 B8
000D72FE: FE 00
000D72FF: BF 00
000D7300: 04 00

 

Jeżeli nie zadziała to [z epvp] :

game_r2089M
00026FA2: C7 EB
00026FA3: 04 25
00026FA4: 24 90
00026FA5: 98 90
00026FA6: B1 90
00026FA7: 33 90
00026FA8: 08 90
00026FA9: EB 90
00026FAA: 94 90
000271CA: C7 90
000271CB: 04 90
000271CC: 24 90
000271CD: 98 90
000271CE: B1 90
000271CF: 33 90
000271D0: 08 90
000271D2: A5 1E
00034793: C7 90
00034794: 04 90
00034795: 24 90
00034796: 98 90
00034797: B1 90
00034798: 33 90
00034799: 08 90
0003479A: E9 90
0003479B: 01 90
0003479C: FF 90
0003479D: FF EB
0003479E: FF 24
0003497D: C7 90
0003497E: 04 90
0003497F: 24 90
00034980: 98 90
00034981: B1 90
00034982: 33 90
00034983: 08 90
00034985: A1 1B

4funmt2.pl

Opublikowano

Troche bez sesu bo tak czy inaczej bylo by dziwne jak by 99 exxpil 1 level do 80 w godz o.O

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

podpinam sie do jonego :DD tak zrobmy z priva Usa :DDD

^^ Kliknij tutaj w dól ^^



"Narodowiec, nie nazista. Prawdziwy Polak - nacjonalista! Czołem!"


CaM


Opublikowano

dać się da , z tym że szukałem tej różnicy samej w sobie (30 lv) i chyba ją przeoczyłem gdzieś

bo znaleźć nie mogłem / mogę . Jak czas znajdę to pobawie sie

4funmt2.pl

Opublikowano

Przydatne ale tylko na 4fun jeszcze jak nei zablokowane przywolywanie w PT to mozna niezle se poexpic ale lajk zostawie bo widze ze zmienianie cyferek ci idzie

Opublikowano

Lipa, bo w tedy jeszcze bardziej by były zajęte spoty przez wyższe levele...

głupie, ja bym tą różnice zwiększyć np. do 40-45...

Opublikowano

Dobre by było , jakby nie było tych 20-30 lvl tylko 50% lvl użytkownika

Czyli po prostu koleś z lvl'em 150 dzielony przez 2 .

Lub 70% , 80% zależy kto jakie ma gusta.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Dobre by było , jakby nie było tych 20-30 lvl tylko 50% lvl użytkownika

Czyli po prostu koleś z lvl'em 150 dzielony przez 2 .

Lub 70% , 80% zależy kto jakie ma gusta.

 

Do tego nie wystarczy "umiejętność" zmieniania bajtów danych...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...