Skocz do zawartości

[GTA:SA][VPS]Drift World! (100 slotów)

Reyvad

Rekomendowane odpowiedzi

86214825422125216565.png

Co zostalo dodane w stosunku od zera?

-nowe textdrawy,

-licznik driftu,

-nowe pojazdy dostępne dla konta VIP,admina i head admina,(edytowany np. shamal[odrzutowiec]posiadający platformę z tyłu),

-cmd gracza,vipa itd.,

-z racji iż jest to serwer drift zostały zablokowane wszystkie bronie,zostały tylko bronie białe poza nożem;jeżeli gracz gra na s0beicie i tak mu to korzyści nie przyniesie poza lataniem a w przyszłej wersji antycheat uniemożliwi to,

-zabezpieczenia ustawione najlepiej jak to było możliwe,rangi zostały dodane na nick przez co pseudo hakerzy nie maja dostępu do komend rcon,gdy ktoś zaloguje sie na rcon pomyślnie zostaje od razu zbanowany,

-najoptymalniejszy gamemod'e,

-kilka tysiecy nowych obiektów,które zostały ściągnięte z zagranicznych stron ponieważ nie miałem już czasu się tym zając jednak w przyszłości wgram swoje,

-cały panel,spis komend znajduje się w GUI i wygląda to estetycznie,

-aby były korzyści grania dodano system domów,

-anty ping,spam i anty reklama,

-flip(postawienie pojazdu na cztery kola)pod klawiszem 'caps-lock/h' oraz naprawa pojazdu pod '2'.

19845196946771373882.png

Head Admin - Reyvad(DeVel)

Kontakt - GG:35258967

98484456759424271724.png

Krótki opis,jest to serwer czysty drift bez żadnych stuntów obiektowych po prostu dla prawdziwych drifterów nie ma możliwości zabijania innych graczy.Jestem pawnerem i wszystkie błędy,bugi i wasze propozycję naprawię/dodam w szybkim tempie.Zapewniam was,że mapa została w pełni stworzona przeze mnie.Ten serwer nie jest żadnym pseudolem podającym się np. za SIW.Wierzę,że jestem wraz z wami stworzyć najlepszy serwer drift w Polsce.Codziennie dodaję coś nowego na serwer przez co "rozwijam" serwer w dynamicznym tempie.

Poszukujemy administratorów przez co wymagania są nieco zaniżone.Stali gracze dostają jednokrotnie VIP'a na miesiąc.

Minus to to,że czasami nie ma wgl. graczy zapraszamy graczy którzy chcą być stałymi dostaną bez żadnych haczyków konto VIP w nagrodę.

SA:MP-

16.gifNazwa serwera: [POLSKA] ?[D]rift [W]orld? @INFBUD.pl (Tak,zawiera to reklamę jeżeli nie może być po prostu usuńcie tekst po @,ponieważ jest to hostname nie usuwałem).

16.gifAdres: 79.98.145.132:7777

16.gifSloty: 100

16.gifRekrutacja: OTWARTA!

16.gifWersja Klienta: 0.3e

Do administratorów/moderatorów:

Jeżeli jest coś źle napisane prosiłbym o poinformowanie mnie o tym w tym temacie.Zmienię to szybko ponieważ ciągle sprawdzam reklamę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [GTA:SA][VPS]Drift World! (100 slotów)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...