Skocz do zawartości

[Pomoc] Dylemat

*VeBnienty*

Rekomendowane odpowiedzi

Widząc ze poruszacie rózne kwestie oprócz bugów , hacków i botów i ja zapytam o coś . Otóż mam propozycje zamiany kont od kolegi z bractwa . Moje ponad 50 zimówek 3/5 rampa , 20 talentów i tam rózne rzeczy na konto 20 / 21 5/5 rampa sekstans 4/5 prochownica 3/5 naprawa 3/5 prędkość 3/5 36 talentów . I teraz moje pytanie najważniejsze : Czy w średnio 2 godziny takim kontem da sie zarobić na behemocie ? I czy wgl na tych leviatanach da sie zarobić bo ludzie mówią że słonko lepsze a ja wgl sie nie orientuje w tej mapie behemota ... Pomocy

OStatnio był błąd że ja mając 20 lvl mogłem wchodzic na materaca i szczerze powiem, że zarobek jest tam o niebo wiekszy niz na behemotku. Boty nie biją, a grubasek jest srednio co 30 minut. A w przypadku behemota: Boty biją z ogromnego zasięgu, zarobek z małych botów jest dobry (ale za jednym repaniem da sie ubic maks. 4-5). Poza tym przy grubasie bynajmniej u nas na servie trzeba się duuuzo bic i z rabatem często wychodzi się na minus.

A i jeszcze jedno moj kumpel z bractwa na słonkuu to w ciągu roku rozwinał naprawde bardzo mocno konto. (sam się zdziwiłem że w takim stopniu bez inwestowania pieniędzy).

Te 2 konto nadaje się na słoneczna. Teraz 20 lvl z tak słabo rozwinięte to wgl nie sa w cenie (ciezej je rozwinac). Lepiej miec 15 lvl full admirałki i tam systematycznie nawet na botq siedziec na słoneczku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pomoc] Dylemat   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...