Skocz do zawartości

[Problem] Ping

Karbowiak

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego nie ma powodów do paniki, po prostu jeżeli masz wysoki ping to wina leży po stronie hosta.

Być może u niego coś leży, tak jak u mnie teraz się dzieje, nic zrobić nie mogę, bo mnie pinguje po 200-300 ms. :)

Jeżeli po kilku dniach się nie uspokoi ping, polecam skonsultować się z dostawcą internetu.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Albo zreztgnować z usług tamtego Pana i zamówić u jakiegoś ogólnopolskiego dostawcy internetu (o ile sytuacja się nie poprawi)

Niedoceniony mentor Counter Stike'a 1.6

:lenny:

Aktualnie realizowany projekt:

CS:GO - od nowicjusza do oporowego gracza ----->

KLIK!

Na ping to możesz jeszcze zrobić coś takiego:

Porady przed rozpoczęciem gry:

1. Przeprowadź defragmentację HDD. Dysk działa szybciej - gra działa szybciej.

2. Przeskanuj rejestr systemu w celu usunięcia błędów, które mają duży wpływ na szybkość

działania komputera i internetu. Do tego celu możesz użyć np. RegDoctora.

3. Przeskanuj HDD programem antywirusowym w celu usunięcia wszelkich robaków, trojanów i

innych ''śmieci'' spowalniających nasze łącze internetowe.

4. Przeskanuj system programami typu Ad-Aware bądź Spy Bot Serach, pozbędziesz się dzięki

temu ''syfu'' spowalniającego Twoje łącze.

5. Wylącz wszystkie zbędne programy obciążające nasze łącze internetowe (komunikatory,

wymiana p2p itp.). Nigdy nie ściągaj nic podczas gry.

6. System Windows rezerwuje dla siebie (aktualizacje) 20% naszego łącza internetowego.

Wyłączyć tą opcję można za pomocą programu eXPerience 2.0, bądź wyłączając aktualizacje

automatyczne i zaporę systemu. Aby tego dokonać wejdź w narzędzie konfiguracji systemu

zakładka usługi.

Jeśli powyższe rady nie przynoszą skutku skorzystaj z poniższych:

1. Format HDD. Nic nie przyspiesza systemu tak jak fomat dysku twardego i ponowne

zainstalowanie systemu. Dzięki temu pozbędziemy się wszystkich zbędnych plików i wpisów

obciążających nasz system.

2. Zainstaluj program cFosSpeed, ktory ma na celu optymalizację i usprawnienie naszego łącza

internetowego, a co za tym idzie zmniejszenie pingu. Program zaopatrzony jest w opcję

faworazacji pingu. Program ten jednak nic nie pomoże użytkownikom LANu itp., przeznaczony

jest raczej dla modemów.

3. Ostatnią radą jest zmiana adresów DNS jednak jest to gratka dla bardziej zaawansowanych

użytkowników komputerów i w ten temat nie będę wnikał.

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Ping   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...