Skocz do zawartości

[Inne]World Of Warplanes - sterowanie nie takie straszne jak go malują

railroad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę tutaj bo nie ma osobnego działu dla Warplanes. Zapewne wielu z Was narzeka na sterowanie w WoW. Zaiste, ja też z początku byłem załamany sposobem sterowania myszką.

Ale potem poszperałem i okazuje się że samolotem można sterować także strzałkami tudzież WASD (po zamianie klawiszy w ustawieniach sterowania w grze). Kto grał w GTA SA to zna sposób sterowania samolotem (szczegolnie tym do akrobacji). Gdy ustawimy sterowanie WASD, "dziób w górę => S, dziób w dół => W" i będziemy grać myśliwcem, to sterowanie będzie bardzo podobne do tego z GTA SA. Cięższymi samolotami też się da grać, ale nie są tak zwrotne. Celujemy oczywiście nadal myszką i strzelamy myszka, tudziesz spacją, ale łatwiej jest sterować ogólnie samolotem przy użyciu klawiszy WASD.

Podsumowując, sterowanie nie jest tak zjebane jak co po niektórzy mówią (przynajmniej dla mnie) i da się go ogarnąć klawiszami WASD.

Napisałem ten temat dla informacji dla tych, którzy nie wiedzą że można sterować samolotem klawiszami. Jeżeli się okaże, że wszyscy o tym wiedzą, proszę moda o usunięcie tego tematu.

9e5d547b6355b67b.jpg

Ja i tak nadal jestem zrażony tym sterowaniem i nadal zostaje przy War Thunder... Szczerze powiedziawszy wole grę realną, a nie zręcznościówkę.

@tak na marginesie

A kogo obchodzi twoja opinia? Napisałem ten temat dla informacji, poza tym to jest wolne forum, można pisać co się chce.

Gratuluje, że on też może pisać co chce więc to robi...

A ja lubie placki i co ?kogoś to obchodzi ? nie i dobrze .

Według mnie bez sensu są kłótnie , zostawmy ten temat i poczekajmy aż temat się zestarzeje i zniknie odmętach.

@topic no raczej jak się do opcji zaglądnie to to widać :3

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

• 4 miesiące temu...

Kuźwa, w pierwszej bitwie ogarnąłem WSAD ?! Ludze, co wy w nic nie gracie oprócz W.o.T-a ? W większości gier podstawowe ustawienia sterowania to WSAD. Pozatym World of Warplanes potrzebuje jeszcze dużo więcej pracy, aby dorównać WarThunder, który go znacznie przewyższa go graficznie jak i technicznie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Inne]World Of Warplanes   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...