Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Pytanie)Mam Dylemat nie wiem jakie wrota robić Składać


Zaklinacz Dusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie mam pytanie jakie wrota składać posiadam PBdo Bot i task na palladium oczywiście agis itp

Jakie wrota składać

 

mam aktualnie zrobione 6 zet,1 epsilon,1 lamba

 

 

 

 

ALFA 28/34

 

BETA 19/48

 

GAMA 26/82

 

Myślałem nad zetą lub epsilon mam 3 havok 4 lf-4 -.- Za pomoc oczywiście like .

 

Proszę o nie spamowanie tylko sensowne odpowiedzi . ;)

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Stanowczo zety. Zbierz havoki i rób kappy. Dlaczego? Z zet dostajesz również klucze, które możesz odkładać na podwójną szanse na lf4. Ja robię tak samo, ale zrobiłem 8 zet i tylko 2 havoki ;(

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Ja się cieszyłem, jak nie dostawałem havoków z zet, więcej zet, więcej pd, kluczy, lf4 :) bardzo polecam robić zety, będziesz miał full havok, rób tylko kappy, jak poleca @up

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

Witam tak jak w temacie mam pytanie jakie wrota składać posiadam PBdo Bot i task na palladium oczywiście agis itp

Jakie wrota składać

 

mam aktualnie zrobione 6 zet,1 epsilon,1 lamba

 

 

 

 

ALFA 28/34

 

BETA 19/48

 

GAMA 26/82

 

Myślałem nad zetą lub epsilon mam 3 havok 4 lf-4 -.- Za pomoc oczywiście like .

 

Proszę o nie spamowanie tylko sensowne odpowiedzi . ;)

Zety.. Potem kappy a potem to misja kronos :D

A z ciekawości.. Ile na palladium zbiera tej energi na 24h?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...