Skocz do zawartości

[Pomoc] Więcej armat na pokładzie

luk327

Rekomendowane odpowiedzi

ktos ci placi za pisanie bzdur? uzywam to wiem co pisze

Kolega pytał o pokłady nie statek . w przypadku pokładów tak to działa tak jak z belkami wsadzisz więcej niż 10 to nie wzrośnie ci podstawa sprawdź a potem sie wypowiadaj .

Co do statku każdy wie że można wsadzić więcej i wzrośnie .

ogg to może napsiz jak to zrobic ...

fliderem blokujesz . wsadzasz armaty i np belki . w fliderze ip belek zmieniasz na ip armat . powielasz odblokowujesz i resume to chyba najprostsze . jesli masz 2 rozdaje armat np 55 i adm . wsadzasz oba rodzaje . 1 sposób w przypadku gdy masz 1 rodzaj

W taki sam sposób możesz wsadzić belki i armaty na nieuszlachetnione pokłady i wtedy zalicza oba bonusy . jednak gdy wsadzisz 2 rodzaje belek (1,2 klasa) bonus hp zaliczy sie tylko z 1 rodzaju . to samo tyczy sie salwy z armat

Ja mam tylko 250 elitarnych, więc kupiłem 2k armat 30 funtowych. Zazwyczaj mam ich od 725 (coś koło tego) do 830 (coś koło tego) Fiddler mnoży wielkrotność 105. Moje hity z pustaka to 10-15k:)

1. Wchodzicie w mapkę morza

2. wchodzicie w składnicę (po lewej stronie ma być 0 armat)

3. uruchamiacie fiddler2

4. dajecie remove all

5. w dolnym pasku narzędzi między all process a 0 jest pusta przestrzeń - klikacie w nią raz

6. W składnicy klikacie << przy armatach (najlepiej mieć ok 1000 armat)

7. W fiddlerze klikacie replay (ja od 14-26 razy klikam)

8. Zaznaczacie wszystko w fidlerze

9. klikacie w to miejsce z pkt 5 aż będzie znowu puste

10. Dajecie resume

11. Jeśli jest za mało armat to powtórzcie...

kurde nie zrozumialem ... jak podmienic to ip

zakładając że masz ta sama wersje językową

fiddler ma takie zakładki po prawej stronie -.- szukasz inspectors >WebForms po prawej stronie . potem w tabeli Ipitem i zmieniasz na ip armat powielasz i resume ... jezu ludzie troche samodzielności....

moze byc tez TextView jest obok ale tam trudniej ip item znajdziesz :) polecam 1 opcje bo sa tabelki

Ja mam tylko 250 elitarnych, więc kupiłem 2k armat 30 funtowych. Zazwyczaj mam ich od 725 (coś koło tego) do 830 (coś koło tego) Fiddler mnoży wielkrotność 105. Moje hity z pustaka to 10-15k:)

3. uruchamiacie fiddler2

4. dajecie remove all

5. w dolnym pasku narzędzi między all process a 0 jest pusta przestrzeń - klikacie w nią raz

10. Dajecie resume

koledzy pytają o pokłady nie o statek statek opisany juz jest na forum w innym temacie .

ja nie kapuje to fidera...

poradniki do fiddera sa na yt / a nawet na stronie oficjalnej polecam zajrzeć o ile znasz podstawy ang.

3. uruchamiacie fiddler2

4. dajecie remove all

10. Dajecie resume

nie rozumiem punktu 8 o co chodzi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pomoc] Więcej armat na pokładzie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...