Skocz do zawartości

Powiadomienie o Cytowanym poście.

Baggios

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, wlasnie dzisiaj pewien uzytkownik napisal mi pw czy moge mu odpowiedziec, jak by mi nie przypomnial to bym mu nie odpowiedzial. Oczywiscie zacytowal moj post i zadal kolejne pytanie.

I mnie olsnilo, i wpadlem na pomysl. Moze wprowadzicie takie cos ze jak ktos cytuje twoj post to przychodzi tobie powiadomienie ze ktos zacytowal twoj post.

W tym problem, że powiadomienie pokazuje się tylko wtedy, gdy ktoś użyje buttona "Cytuj" na dole Twojego postu. Zaś jeśli ktoś skopiuje zawartość postu i da w znaczniki cytatu (quote), to już powiadomienia nie ma.

Wystarczy, że dajesz "Odpowiedz"... Przecież proste, że jak skopiujesz jakąś randomową wypowiedź i dasz w qoute to system nie będzie wiedział kto ją napisał..

Things have changed. Forever.

314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Mam to zaznaczone od dłuższego czasu i nigdy nie widziałem powiadomienia o zacytowanym poście. Prosiłbym aby zostało to sprawdzone bo u mnie nie działa a takie coś się przydaje.

@Edit Widzę, że chyba tylko u mnie coś spieprzone...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Powiadomienie o Cytowanym poście.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...