Skocz do zawartości

[Pytanie]"Logging onto chat service..."

Kost3k

Rekomendowane odpowiedzi

"Logging onto chat service..." - jakieś pomysły jak można rozwiązać ten problem. Od paru godzin nie mogę się połączyć z chatem PVP.net. W związku z tym nie mogę napisać do żadnego znajomego, nie mogę z nikim zagrać etc. Jedyne co jest dostępne to rozgrywki solo.

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png

kup nowy komputer

Sczerze mówiąc to wypier*****

Wejdź w menadżera zadań --> procesy i powyłączaj wszystkie procesy z Lola. Uruchom ponownie.

A co do tego to niestety nie pomogło, choć uruchomiłem ponownie komputer i zresetowałem modem wraz z routerem.

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png

Wyłącz antywira i firewall, daj repair w kliencie, lub zreinstaluj gre.

Wyłączyłem, niestety też nie pomogło. Repair clienta i reinstall nawet nie będę próbował, bo to nie ma żadnego związku z plikami gry, czy czymś podobnym. Poza tym już kiedyś miałem ten problem, ale znikł sam z siebie po kilkunastu godzinach. Tyle, że tym razem nie mam aż tyle czasu, żeby czekać aż gra sama się naprawi.

Wyłączyłem, niestety też nie pomogło. Repair clienta i reinstall nawet nie będę próbował, bo to nie ma żadnego związku z plikami gry, czy czymś podobnym. Poza tym już kiedyś miałem ten problem, ale znikł sam z siebie po kilkunastu godzinach. Tyle, że tym razem nie mam aż tyle czasu, żeby czekać aż gra sama się naprawi.

Reinstall może pomóc, to może wynikać z błędu systemu plików. Lub tak jak mówiłem, poczekaj do godziny. Lol nie jest najważniejszy, wyjdź na dwór, pooglądaj telewizję.

76561198169311417.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]"Logging onto chat service..."   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...