Skocz do zawartości

[Pytanie] Czy da radę wgrać mody?

BigBad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie dot. serwerów craftserve.pl. Chciałbym kupić serwer Dirt/Wooden aby pograć sobie z kolegą na modach. I w tym rzecz: czy można (bądź czy będą działać) mody na serwerze typu Dirt lub Wooden?

Konkretnie chodzi mi o mody takie jak: IC2, BC2, ICBM i różne addony, wszystkie mody i addony pod wersję mc 1.4.5.

Liczę na szybką odpowiedź :D

P.S. Mody są wgrane pod serwer standardowy (pobierany po prostu z minecraft.net)

@EDIT Ok już kupiłem serwer Wooden w tym problem teraz, że jak wgram do minecraft_server.jar forge żeby działały mody to gdy uruchamiam serwer przez panel to mi podmienia minecraft_server jednocześnie kasując poprzedni.... Da się jakoś uruchomić serwer bez panelu? Albo jak wgrać mody żeby działały :x

@UP Tam właśnie jest na Dirt "normalny silnik" czyli chyba zwykły serwer bez możliwości wgrywania pluginów i na takim właśnie mam wgrane mody. Problem w tym czy da się edytować pliki np. przez Fillezille. Wystarczyło by wgrać moją paczkę pod serwer i działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Czy da radę wgrać mody?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...