Skocz do zawartości

[Problem] Startowanie serwera - interfejs sieciowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W systemie mam w zasadzie 4 karty

Teraz jak zrobić aby serwer podłączał się pod daną karte?

Bo podłącza się pod karte a potem wywala że nie może się podlączyć (bez sensu)

A tutaj błąd :

socket_tcp_bind: tcp_socket: Can't assign requested address

ew. jak mogę ręcznie przypisać publiczny i wewnętrzny ip?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Co do tego błedu "

socket_tcp_bind

:

tcp_socket

:

Can

't assign requested address "

To u masz rozwiązanie

Ten błąd oznacza tyle że port TCP jest już używany.. Upewnij się czy na pewno nie wpisałeś komendy /start 2x, możliwe też że masz więcej niż 2 kanały i oba działają na tym samym porcie. W takim wypadku trzeba by było wejść przez ftp i edytować CONFIG, tak aby były różne.

jak mogę ręcznie przypisać publiczny i wewnętrzny ip? - chyba sie nie da ale nie jestem pewienn

inne pytania pw !

363451410787081286162.png

Masz prawdopodobnie game w ktorym jest ustawione ip na ktorym ma dzialac. Sprawdz wszystkie linijki ktore podaje game podczas uruchamiania na poczatku gdzies bedziesz mial adres ip jaki game ma wpisany na sztywno. Znajdz ten adres w game i zmien go na zera.

- zabezpieczenia: logowania do serwera na klucz RSA, baz danych - TUNEL SSH, FIREWALL, ANTY-DOS, aktualizacja systemu

- jaile: (podział serwera dedykowanego na kilka pod serwerów z oddzielnymi adresami IP, usługami, kontami użytkowników, konfiguracją itd.), aktualizacja jaili, autorestart jaila z wewnątrz jaila

- optymalizacja logów, bazy mysql, naprawianie bazy mysql, automatyczny backup na zewnętrzny serwer FTP, poprawny licznik graczy online, itd.

- programowanie: edycja/pisanie skryptów php, zapytań (query) SQL.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Startowanie serwera   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...