Skocz do zawartości

[Problem]Gdy gram w Skyrim czasami mi się on wyłącza.

MisiuTV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Mam najnowszego TES V Skyrim i czasami wyłącza mi się on. Komputer nie resetuje się,

Steam się nie wyłącza także. Co mam zrobic? I jak odinstalować Skyrima? Ostatnie pytanie: czy jak odisntaluje Skyrima z komputera to czy będę mógł zaistalować go ponownie????

Ale ja mam Skyrima na Steamie to co mam zrobic?

Skyrim odinstaluj np. w Panelu Sterowania (Dodaj/Usuń programy).

czy jak odisntaluje Skyrima z komputera to czy będę mógł zaistalować go ponownie????

Tak, będziesz mógł.

Podaj nam temperatury podzespołów komputera podczas gry w Skyrim (programem SpeedFan).

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Steam to usługa pozwalająca na kupowanie gier, przechowywanie ich na koncie, a także zarządzanie nim.

Usunąć grę zainstalowaną przez usługę Steam można na 2 sposoby:

1. Usuwamy grę przez aplikację służącą do odinstalowywania programów, znajdującą się w Panelu Sterowania.

2. W aplikacji Steam przechodzimy do Biblioteki gier, a następnie klikamy prawym przyciskiem myszy na grze którą chcemy usunąć, a następnie z rozwiniętego paska opcji klikamy na Usuń zawartość lokalną.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.

51dd70965ae71.png

!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!

!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill

World of Metin2

Jeśli to jest temperatura GPU podczas włączonej gry (nie podczas długiej gry), to masz patelnię a nie kartę graficzną. Rozkręć komputer, przeczyść go z kurzu (sprężone powietrze/pędzelek) oraz jeśli umiesz - nałóż pastę termoprzewodzącą.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Problem]Gdy gram w Skyrim czasami mi się on wyłącza.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...