Skocz do zawartości

[Q] karkand RUSH!

Avium

Rekomendowane odpowiedzi

hmm grałem sobie dzisiaj i mnie wywaliło z gry o.0 próbuje włączyć grę a tu aktułalizacja!

naprawiono pare błędów jak i dodano pare rzeczy :)

+ dodano oczekiwany karkand rush!

+ po wygranej/przegranej rundzie pokazuje się napis podobny jak w bfh !

+ po zakończeniu rundy nie można odrazu wchodzić na 2! osoby które zawsze wchodziły ostatnie na rundy mają większe szanse że wejdą jak inni :)

+ dodano lvl do mapek np gracze z 11-21 lvl mogą grać na mapie tylko :)( jeszcze nie działa jak widze ;f)

+ moze i tylko ja miałem z tym problem ale naprawiono obrażenia od pocisków heli vs helli ( mi to często lagowało i mogłem trafić 15 pociskami a ten sobie latał)

i to chyba tyle :)

co sądzicie o karkand RUSH?:)

YAY

Co do tych lvl to mi się zdaje,że one mają tylko informować gracza w jakich przedziałach są dane osoby.

Gdyby było inaczej,że serwy mają ograniczenia lvl np.max do 26 czy max do 20 to zauważ co by mieli robić wyższe lvl-e i dwa by było mało miejsc wtedy na serwach.

No i jak zwykle wszystko było by ok gdyby nie zacinki niby piszą,że to nie wina pingów tylko jakiś nowy bug co powoduje mega lagi.

A co karkand Rush to jestem zadowolony coś nowego i większego .

Ps.Czy oni przypadkiem coś nie pomieszali w przyznawaniu kredytów po wygranej ?

Ps.2 Chyba zmniejszyli przyznawanie kredytów w trybie rush...

ale z tymi lvl ami to o co chodzi ze jak ja mam 23 lvl to nie moge grac z kolega ktory ma 15 ????? bo troche nie ogarniam

Oczywiście,że możesz grać z każdymi lvl-ami jakimi tylko chcesz.

Lvl-e wprowadzili tylko dla informacji aby ktoś wiedział z jakimi lvl-ami grają ludzie na danym serwerze.

Edit:Np.Gracz początkowy ze chce poszukać lvl-i małych bo wiadomo początki są cieżkie i wiadomo,że taki gracz nie chce grać z wyższymi lvl-ami gdyż większy lvl ma dużą przewagę.Teraz dzięki tej nowości wchodząc na dany serw nie ma niespodzianek gdyż wiadomo jakich lvl-i człowiek ma się spodziewać,a nie jak bywało to kiedyś na kinder niespodziankę :D

A jak to działa ta informacja z tymi lvl-ami, ja normalnie dołączam do serwera ?

A jak to działa ta informacja z tymi lvl-ami, ja normalnie dołączam do serwera ?

ech... jak na servie minimalny lvl jest 10 a największy 22 to pisze ci na servie 10-22 :)

YAY

No nie wiem czy z kompem jest coś nie tak jak inne gry o wiele z większymi wymaganiami działają typu:bf3,farcry3,medalofhonor warfighter i to na dosyć dobrych detalach,a tutaj taki zonk na bfplay4free gdzie wymagania są o wiele mniejsze i tylko na jednej mapce karkand rush...

Z tego co pytałem się nie raz na różnych serwach na czacie to niektórzy mają właśnie ten sam problem :f

Edit:Już wiadomo co jest przyczyną tych dziwnych rzeczy :D

Dla innych podaje rozwiązanie to usunięcie zawartości plików:

MyDocuments\Battlefield Play4Free\WebCache

i

MyDocuments\Battlefield Play4Free\mods\main\cache

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q] karkand RUSH!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...