Skocz do zawartości

[Dyskusja]Dziwny problem z wkurzaniem się na gry

fabianPROPL

Rekomendowane odpowiedzi

Odrazu pisze źe pisze z komórki (co miałem napisać że mówie?)ale do rzeczy. Mam NFS MW tego nowego na xboxa 360 który jest od (3 lub 7 roku źycia niewiem :( )i Far Cry 3 na xboxa 360 który jest od 18. Zauważyłem że przy NFS się denerwuje a przy FC3 się odpręrzam co mnie trochę dziwi. Dziwi mnie również niskie pegi dla NFS MW 2. Ps:Jeżeli temat nie na miejscu to proszę o przeniesienie

baner.png

Far cry 3 co fakt to fakt ale nfs np. Dziecko 9 letnie dostaje od taty nfs mw 2. Po 1 godzinie grania dziecko albo przychodzi z płaczem do ojca (99procent) lub rzuca wszystkim o ściane (1procent) o to mi chodzi. (żartem:w nfs mw jest zabijanie. Zabijasz samochody warte tysiące i miliony + policje (samochody) )

baner.png

To zależy od tego co wolisz . Need for Speed - Uciekanie przed policją jest w tym troche stresu , far cry 3 rozwalanie ludzi , chowanie się po krzakach . NfS naciska na to , że musisz przejść misję , uciec prze policją . Jak przegrasz to się denerwujesz . W far cry 3 gdy raz nie przejdziesz misij nic się nie dzieje , zaczynasz się denerwować za 4 , 3 razem .

mihcio15.png

Bullshit, nie ma różnicy czy gra ma pegi 3/7/12/18 bez jaj każdy odbiera gre na swój sposób, fakt niektórzy maja ADHD i szybko się irytują lecz nie w tym sęk trzeba być pokornym, ale i tak chyba najbardziej irytuje fifa albo strata bramki jak się gra z ziomeczkiem ^^ to jest największy immortal i pegi wtedy powinno być od 50

icecubea.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja]Dziwny problem z wkurzaniem się na gry   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...