Skocz do zawartości

Problem z Eplorer.EXE

xStock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z komputerem. Przy włączaniu komputera wyskakuje mi błąd. Błąd wygląda tak:

Explorer.exe - Nie może znaleźć składnika.

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło sie ponieważ nie znaleziono SHDOCVW.dll

Ponowne zainstalowanie aplikacjji może naprawić ten problem.

Po tym komunikacie pokazuje sie tapeta i nie widać żadnych ikon na pulpicie.

Używałeś programów do zmiany wyglądu ekranu logowania lub interfejsu ? Najprawdopodobniej to uszkodziło plik explorer.exe. Kiedyś to miałem i w naprawdę dobrym serwisie zalecili formata, nie wiem czy jest na to sposób.

Ja miałem podobnie ale u mnie było spowodowane to Avastem, usuwałem pliki z folderu które się dało i później żadnego programu nie mogłem odpalić.

Spróbuj włączyć kompa w trybie awaryjnym -> wejdź na admina -> usuń całkowicie pliki, które to spowodowały -> odpal kompa normalnie

Mi coś takiego pomogło, nie wiem jak w tym przypadku.

Problem jest w tym że formata nie mogę zrobić bo na komupterze jest dużo zdjęć.

Ja miałem podobnie ale u mnie było spowodowane to Avastem, usuwałem pliki z folderu które się dało i później żadnego programu nie mogłem odpalić.

Spróbuj włączyć kompa w trybie awaryjnym -> wejdź na admina -> usuń całkowicie pliki, które to spowodowały -> odpal kompa normalnie

Mi coś takiego pomogło, nie wiem jak w tym przypadku.

Możesz mi dokładnie jakie pliki mam usunąć.

Jeśli masz płytkę instalacyjną to zrób tak. 1. Włóż płytę 2. nie instaluj systemu tylko odpal wiersz poleceń 3. podłącz pendrive 4. i z poziomu cmd skopiuj pliki z dysku. poszukaj poleceń dos :) bo teraz pisać co i jak to za dużo ale polecenie to " xcopy" "ścieżka folderu" "ścieżka folderu docelowego. "

Masz pytanie? A może jakiś problem? Pisz śmiało na adres: [email protected] odpowiadam zanim zdążysz wysłać email ;)

d3ff9b9a57cb9717a69d7ff7e93e3eb8.jpg

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z Eplorer.EXE   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...