Skocz do zawartości

[Champ] Zyra vs Syndra !

ProGam3r

Rekomendowane odpowiedzi

Syndrą grałem kilka dni i oddałem, czytam dużo nt jej i dużo ludzi uważa, że jest usless, tez ma strasznie małe ratio na rankedach, ale dalej na ten temat brnąć nie będę bo nie grałem zbyt dużo.

Zyra - ją bym Ci polecił, dużo nią grywam.

+Snare

+Roślinki (slowują, dobry dmg)

+Dobrze się farmi

+Ulti które zadaje dmg + podrzuca

-Niestety bez "e" jesteśmy skazani na śmierć przy dobrym ganku.

-Papierek

-Troszkę trza pograć do ogarku.

Weź zyre rozwala tfy ultem lepiej niż syndra dobre unieruchomienie jak wycelujemy z unieruchomienia (nie pamiętam nazwy skilla pozna godzina ;]) to łatwo potem uderzyc innymi spellami w nieruchomy cel pozatym zyra wydaje sie być łatwiejsza.

Mam oba champy i 2x lepiej gra mi sie zyrą ;)

1355767597-U713459.png

Ex-Moderator / Ex-MpcChampion / Ex-Postwriter

Poleciłbym ci Zyrę, gdyby nie to, że jest całkowicie uzależniona od swoich pączków, i jak ma cd to niestety nic nie zrobi.

Syndra:

+ mocny harass

+ slow, stun, odrzucenie

+ spamowalne Q

+ świetne DMG z ulti

+ dobra farma

+ może wyciągnąć np. blue przeciwnika

+ jeden z rzadszych picków, jest brana tylko trochę częściej niż Karma, przez to nikt nie wie co Syndra może mu zrobić i jak ją kontrować

- papierowa oczywiście

- cienki escape, tylko ten stun, który nie zawsze wejdzie, bo przeciwnik musi przed kulką

Ale na mida są o wiele lepsze picki, jak np. Gragas, Ahri, Diana.

zyra to obecnie jedna z najlepszych postaci APC w early na 2 lvlu można już zabić przeciwnika ponieważ 2 kwiaty + E = masa dmg :) później dochodzi Q ulti co daje wyśmienite CC i dmg = świetne kombo ;) postać jak ogarniesz ją to praktycznie wygrywasz sam grę dajesz dobre e 2x ww q + R i enemy nie ma już połowy hp dostają stuna z ulti twój team tylko wbija i dokańcza enemy :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Champ] Zyra vs Syndra !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...