Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Pou - gra, która robi furorę :) Parę pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Właśnie dzisiaj dostałem, nowy telefon. Wchodzę sobie w Android Market no i patrzę jakie są tam gry. Pobieram pou'a no i jazda. Tak mnie wciągnęła, że lepiej nie mówić.

 

Teraz parę pytań.

 

Pierwszy najważniejsze, zauważyłem, że jak gram w pou'a i go wyłączam to do końca nie wiem czy go wyłączam... Klikam w grze przycisk wstecz i się niby wyłącza. jak sprawdzić czy jest wyłączony ?

 

2. Jaki najszybciej expić

3. Która gra, jest najbardziej opłacalna, na razie gram w Jump Fall :)

 

Dzięki za wszelką pomoc. Dopiero zaczynam tak więc jestem zielony ;)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Ja myślę, że najbardziej opłaca się grać w Sky Jump jak cie wciągnie to grasz aż ci padnie bateria :D ( tak jest w moim przypadku -_-)

 

Przy tym expisz i zdobywasz monety :)

 

exp ci leci jak grasz, karmisz go, i za zabawę z nim ( piłka )

 

@edit jak jesteś zalogowany do Pou to zapraszam do mnie : DD nick: Ptaszek

Opublikowano

Exp i kasa najlepiej leci w sky jump i w tych nutkach takich że trzeba powtarzać.

1 gold = 1 exp.

 

Ta gra się nie wyłącza, jak np. będzie w opór głodny to powiadomienie dostaniesz ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...