Skocz do zawartości

[Problem]Maestro

elitix1234

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

Gdzieś tydzień temu chciałem sobie pyknąć w lola odpalam a tam Maestro Error coś tam coś tam no i zaleca reset klienta no to oczywiście zrobiłem i gówno pomogło wszystkie antywirusy wyłączone i co tam się da i nic nie działa . Proszę o pomoc ! A dodam jeszcze, że dzisiaj wszedłem raz na lola zagrałem 2 rundy po czym zszedłem z kompa i do teraz mam znowu ten błąd .

Pozdrawiam !

T3N0cnlTd2lydXNfX19ldW5lX19fMjI1X19fU1BFU19fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Repair / reset nie pomagają a reinstal lola to co prawda nie przeinstalowywałem go, ale mam komputer który jest brata to zrzuciłem z niego lola i zrzuciłem na swojego to i tak nie działa . Może da się podesłać jakieś logi z tego maestro czy coś jeżeli tak to powiedz gdzie są postaram się, aby tylko zadziałało .

@UP

To nie działa też patrzyłem .

T3N0cnlTd2lydXNfX19ldW5lX19fMjI1X19fU1BFU19fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

To przeinstaluje i napiszę w edit jak jest . :)

Tak tak jeszcze lepiej bo teraz mi instalki nie działają ...

Dobra wkurzyłem się robię formata do jutra cześć papa .

Od razu format, ludzie dajcie spokój. Jak będziesz ciągle formatował system, to komp Ci padnie po ciągłym czyszczeniu. Pobierz jeszcze raz i na spokojnie zainstaluj.

76561198169311417.png

Gość Menesterowy

Najpierw spróbuj wykasować dawną wersję frameworka z systemu (z rejestru) i dopiero wtedy próbuj zainstalować nową, wtedy na 100% zadziała, o ile ściągasz odpowiedni plik.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Maestro   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...