Skocz do zawartości

[Pytanie] Przenosiny problem z supportem

Kodix6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem chciałem się przenieść z West na Nordic/East no ale już na Nordic/East jest już taka osoba o takim samym nicku co ja.Wiec napisalem do supportu zeby mnie przeniesli ale musze podac email postaci na West lecz ja nie pamietam jakie mam podać dane, aby support zweryfikował moje konto ?? Oto email:

"

Witaj ponownie,

Dzięki za dostarczenie tych informacji. Ponownie sprawdziłem to konto i niestety podane przez Ciebie informacje nie zgadzają się. W związku z tym nie będę wstanie Ci pomóc. Mam nadzieję, że rozumiesz, że te kroki są podejmowane by zapewnić bezpieczeństwo naszym użytkownikom i ich kontom. Zdaje sobie sprawę, że może to być frustrujące, dlatego też serdecznie przepraszam za niedogodności z tym związane.

Nie wahaj się odpowiedzieć w tym zgłoszeniu jeżeli uda Ci się znaleźć nowe informacje, które mogą pomóc w udowodnieniu, że jesteś założycielem konta. Z chęcią udzielę odpowiedzi na wszelkie konstruktywne komentarze oraz poprawne informacje związane z kontem.

Dzięki za zrozumienie i współpracę.

Pozdrawiam serdecznie / Kind regards

"Fortune doesn't favor fools!"

Riot Myga"

Podawałem już wiele emaily jakie mogły by być robione to konto no ale żadne nie pasuje .

logo2db.png

Kliknij w obrazek i czekam na ocenę

:)

Gdybym miał słabe konto to bym zrobił to natychmiastowo ...

I co po te głupie komentarze riot napisał mi pogrubionym drukiem że muszę jakoś potwierdzić weryfikacje konta ...

Jakie głupie komentarze ? Napisałeś, że masz problem, a my napisaliśmy, że nie możemy Ci w tym pomóc. To próbuj odzyskać wszystkimi możliwymi sposobami e'mail. Napisz do supportu, kiedy rejestrowałeś konto, sprawdź czy nie masz gdzieś na kartce zapisanego maila, do weryfikacji konta dla Supportu.

76561198169311417.png

Jasnowidzami nie jestesmy, sprawdz historie z ostatniego logowania na starym emailu moze tam cos masz, wejdz na poczty ktorych uzywasz uzywales moze cookie sie zapisaly i jak zjedziesz na dol to znajdziesz stary email. Jak nie to grasz tam gdzie obecnie.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Przenosiny problem z supportem   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...