Skocz do zawartości

[Zapowiedź serwera pvp][Jedyny taki w polsce][Serwer z Klasami][Serwer Minecraft War][CallOfDuty][Zapowiedź]

mateusz8090

Rekomendowane odpowiedzi

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MinecraftWar

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Pvp-Serwer Wojny , Strzelecki

strzalka.gifSloty: [Zapowiedź]

strzalka.gifIP: [Zapowiedź]

strzalka.gifPotwory: Off

strzalka.gifZwierzęta: Off

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Off

strzalka.gifBialaLista: Off

Administracja2.png

Co do administracji jest ona ogarnięta. Każdy na serwerze stara się zajmować czymś innym niż ktoś.

pluginy.png

Autorskie

InformacjeDot.png

Serwer został zrobiony z myślą o siedzących dużo przed minecraftem. Serwer będzie oczywiście no-premium , jeśli było by premium to no-premium żałowało by że nie może wejść . Serwer posiada kilka autorskich pluginów . Mamy także nadzieje że nikt nie będzie ich kopiował jak i podkradał . Na serwerze zostały zrobione klasy jak tam wcześniej wspominaliśmy . A więc mamy kilka klas [PREMIUM] Jak i normalnych , klasy te są bardzo podobne do tych w call of duty . Także pragnę wam przypomnieć że na serwerze będzie jeszcze dużo aktualizacji (Jeśli wogólę ktoś będzie grał :D). Wydaje mi się że nie będzie aż tak dużo bugów. Wracając na serwerze został nam jeszcze do zrobienia tryb . Dominacji (Capture The Flag) Coś takiego . Wydaje mi się że takie coś jest dobre . Ogółem na serwerze znajdzie się około 5 map (Na początek) z tygodniem będzie ich coraz

HoopDead_eune_10_4_logo.png

• 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź serwera pvp][Jedyny taki w polsce][Serwer z Klasami][Serwer Minecraft War][CallOfDuty][Zapowiedź]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...