Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P]''Wystopił problem z aplikacją Combat Arms i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.


WinGm PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://zapisz.net/images/394_combat_arms_error.jpg !

 

 

 

Zacznijmy od tego pobralem dzis tą gre ''Combat arms'' działa spoko wychodze wyłączam komputer wracam włączam kompa combata i nagle jeb .... cos takiego nie ogarniam o co chodzi stosowałem sie do róznych poradnikow ... i cos nie działa doradzicie co moge ja zrobić ? ;) Z góry dzięki za pomoc

 

 

! Jak coś gg 4763187

Opublikowano

Odepnij wszystkie kontrolery od PC, zostaw samą myszkę jak CA dalej pójdzie podłącz je z powrotem.

Opublikowano

Wiec tak wyłączylem antywirusa usunałem calego combata zainstalowałem ponownie I nadal .... ten błąd on sie wyswietla opalam ikonke combat arms eu klikam game start i jest to niby intro [ znieksztalcona grafika] i laduje chwile ten biegajacy typek i o topokazuje sie ten błąd gry inne mi chodzą ladnie fifa 13 itd nwm o co chodzi 1 h wczesniej grałem normalnie w tą gre...

 

Zgas antyvira zapore i zrób reinstall z nowej instalki *Najpierw spróbój z zaporą i antyvirem

nic nie dziala ;/
Opublikowano

Robiłeś to co mówiłem?

Odepnij wszystkie kontrolery od PC, zostaw samą myszkę i odpal Combata jak CA dalej pójdzie podłącz je z powrotem.

Opublikowano

hmmm mowisz ze grafika znieksztalcona dziwne bo fifa ci dziala , masz miejsce na tym dysku na ktorym masz zainstalowanego combata?

na obu ponad 25 + gb wiesz co sproboje sciągnać od nowa combat zainstalowac bez aktywnego antywirusa

Ps antywirus mam ESET nod 32 antivirus 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...