Skocz do zawartości

[P]''Wystopił problem z aplikacją Combat Arms i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

WinGm PL

Rekomendowane odpowiedzi

http://zapisz.net/images/394_combat_arms_error.jpg !

Zacznijmy od tego pobralem dzis tą gre ''Combat arms'' działa spoko wychodze wyłączam komputer wracam włączam kompa combata i nagle jeb .... cos takiego nie ogarniam o co chodzi stosowałem sie do róznych poradnikow ... i cos nie działa doradzicie co moge ja zrobić ? ;) Z góry dzięki za pomoc

! Jak coś gg 4763187

Wiec tak wyłączylem antywirusa usunałem calego combata zainstalowałem ponownie I nadal .... ten błąd on sie wyswietla opalam ikonke combat arms eu klikam game start i jest to niby intro [ znieksztalcona grafika] i laduje chwile ten biegajacy typek i o topokazuje sie ten błąd gry inne mi chodzą ladnie fifa 13 itd nwm o co chodzi 1 h wczesniej grałem normalnie w tą gre...

Zgas antyvira zapore i zrób reinstall z nowej instalki *Najpierw spróbój z zaporą i antyvirem

nic nie dziala ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [P]''Wystopił problem z aplikacją Combat Arms i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...