Skocz do zawartości

szukanie id bonu w metinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doskonaląc swoją naukę autoit zachciało mi się napisać bonus switchera do metina (jednego już zrobiłem ale na zasadzie imagesearch)

który będzie sobie wyciągał informacje o bonach z metka a nie z ekranu. Tak wiec, mam cheat engine i przerobiłem tutorial do polowy bo nie czaje tych pionterow jakieś poziomowe czy coś. Próbowałem po prostu id bona znaleźć ale nic z tego i moje pytanie jest takie, gdzie tego szukać , czy jest jakiś inny sposób ,czy na pewno znajdę przez cheat engine, dajcie mi tylko wskazówki bo jeśli tak to się nauczę porządnie cheat engine i sobie dam rade. dajcie mi jakaś podpowiedz żebym w ciemno nie szukał. Pozdrawiam

"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret

Pomogłem? Daj +

A że tak sie spytam to po co jak jest darmowy i dość prosty w obsłudze

A dlatego ze pisząc takie cudeńka się uczę autoit.

The Secret

Pomogłem? Daj +

w AutoIT zrobisz cheata jak ogarniasz NomadMemory, a z tego powodu że AutoITowego kodu nie wstrzykniesz do procesu pointery są ci potrzebne. Ale pewnie i tak nie podziałają za długo.

ID bonów możesz wyciągnąć przez BSa by Padmak, co jest stosunkowo proste, umieszczasz bona w dolnym prawym rogu EQ na pierwszej stronie i w bocie na zakładce z ID klikasz przycisz.

846331404756772371599.jpeg

Kurde męczę się i męczę z tym ce i nic nie mogę zrobić, udało mi się znaleźć id na średnie ale jest zmienne i trzeba pointera a tuta przerobiłem 2x i za chuja mi nie wychodzi

a nomada już ogarnąłem tylko te pointery mi zostały :(

The Secret

Pomogłem? Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum szukanie id bonu w metinie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...