Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie działają mi Serwery z Patcherem


F3AR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.Mam problem.Chodzi o to iż mam problem z serwerami z Patcher typu: PandoraMT2,DiamontMT2,VirtualMT2 itd.Nie wiem dlaczego wcześniej kilka miesięcy działały mi normalnie a teraz już nie.Nie wiem czym to jest spowodowane próbowałem już:Download na nowo serwera,Download patcherów aktualizacyjnych,Reinstal Windows'a.I dalej nic nie pomaga.Próbowalem jeszcze wyłączyć antyvirusa ale dalej tak samo jest.Klikam dwa razy w ikonke metina i nic się nie dzieje.Nic się nie włącza i klikam tak 100 razy i dalej nic.Może wy będziecie mi wstanie pomóc.Daje limit za pomoc

Opublikowano

Możliwe że brak ci

".NET Framework 4"

 

Niektóre patchery tego potrzebują

Lub wez zmień "metin2clinet.bin

na metin2clinet.exe i odpalaj tym takie obejście ^^

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Mi też ostatnio przestało działać, jak masz Win7 to uruchamiaj jako Administrator.

Opublikowano

Możliwe że brak ci

".NET Framework 4"

 

Niektóre patchery tego potrzebują

Lub wez zmień "metin2clinet.bin

na metin2clinet.exe i odpalaj tym takie obejście ^^

Zainstalowałem Framework 4 + zmieniłem na exe i dalej nic :c

 

Mi też ostatnio przestało działać, jak masz Win7 to uruchamiaj jako Administrator.

Ja mam Windows XP i włączam przez administrator i dalej nic

Opublikowano

hm... wszystkie niepotrzebne procesy powyłączane ?

Opublikowano

hm... wszystkie niepotrzebne procesy powyłączane ?

Tak.Wszyściutkie nie wiem dlaczego tak mam.Kilka miesięcy temu normalnie mi wszystko działało bez żadnych problemów.Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Opublikowano

Obawiam się, że format będzie jedynym rozwiązaniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...