Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT/BUG]latanie bez firmy na UW(filmik)


OsiekxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że podobne do tuta Quake, sorry, nie dawajcie %, najwyżej usuńcie, na filmiku pokazuję, jak latać bez firmy, i jak to wygląda.

 

 

 

Linki z notatnika

https://fb-uridiumwars.bpsecure.com/

oraz

https://fb-uridiumwa...","update":"1"}

Filmik masakrycznie wyszedł, ale zaryzykowałem wrzucić, raz się żyje.

Widać dobrze w hd.

 

 

 

 

Według mnie dla niektórych nieprzydatne, lecz niektórym może pomogę :)

Sorry, za brak muzy, nie mam karty dźwiękowej, nie chciał mi się movie maker włączyć -.-

I także sorry za jakość itp. to mój pierwszy filmik.

Nie widać nic, musicie wziąść ten filmik na full ;/.

Jeżeli są jakieś pytania, pisać.

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

Masz koma bo dobry tut,ale like nie dam nie licz -.-

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Masz koma bo dobry tut,ale like nie dam nie licz -.-

 

Nie dasz bo:

1. Nikt cie nie lubi

2. Nikt cie nie docenia

3. Nic nie osiągnąłeś

4. Nikt ci nie daje Like.

 

#TUT

Bug większość osób znała jednak nie wiem po co to opublikowałeś..

userbarcopy.png

Opublikowano

Ten bug w ogóle nie pomaga i nie wiem po co jest ?

ale zawsze na filmik albo coś może być bo zaraz wszyscy będą pisać jak to zrobić itd.

2sgruiim7hp9.png

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

@up wcale nie pomaga -.-

 

Bicie alienow bez frimy , lub zmiana firmy za free.

 

Jesteś na forum chyba nowy i spamujesz bezsensowymi postami

98725.png

Opublikowano

Nie dasz bo:

1. Nikt cie nie lubi

2. Nikt cie nie docenia

3. Nic nie osiągnąłeś

4. Nikt ci nie daje Like.

 

#TUT

Bug większość osób znała jednak nie wiem po co to opublikowałeś..

Są różne niemotki na tym forum, dlatego wstawiłem ten beznadziejny filmik mojego wykonania, jak to zrobić ;p

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

Japierdole nic nie widac... Jak juz kreciles to mogles ogarnac ...

Kręciłem 1 raz, nie znam się na tym.W hd widać lepiej.

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ten bug w ogóle nie pomaga i nie wiem po co jest ?

ale zawsze na filmik albo coś może być bo zaraz wszyscy będą pisać jak to zrobić itd.

 

Bicie falconów w grupowych bez firmy.

 

No jestem w tej firmie alinów i nie mogę się na mapkę zalogować czemu ?

 

Bo przy zmianie firmy musisz być na mapie. Przeskok i masz zmienioną firmę(o ile zmieniasz na alieny), z innymi firmami normalnie się zalogujesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...