Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Sniperka jaka i jaki sprzet do niej


mkkmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie . Gram w bf3 krotko . I najlepiej gra mi sie sks . Lecz nie powiem ze sv98 tez sie wmiare gra . Mam tez mk11mod <czy cos takiego . Ale moim zdaniem to slabe . Co polecacie Jakie i z jakim sprzetem

BUM

Opublikowano

sks najlepiej na mapy miejskie z ACOG + tłumik światła (czy jakoś tak, gram na angielskiej wersji) + ew. laser, a na większe mapy to dowolna snajperka, ale skoro masz jak na razie tylko SV-98 to tym graj, luneta x12/x8 (jak wolisz) i zamek dwutaktowy (dwójnóg jesli masz problem z celowaniem) i bez trzeciego dodatku. Jak odblokujesz M98B to graj tym, luneta x12 i zamek dwutaktowy.

Opublikowano

@topic

SKS

http://www.youtube.com/watch?v=MiIPRHwOzxU

SKS po patchu Armored Kill (1.06)

http://www.youtube.com/watch?v=JDTqWTgSZRY

Snajperki Samopowtarzalne

http://www.youtube.com/watch?v=T9G-KBBW_VI

 

Ja od niedawna gram SKS z Laserem i reszta bez niczego bo nie mam nic odblokowane i bardzo dobrze mi idzie. Jeżeli chodzi o Samopowtarzalne to L96 bo M98B nie mam odblokowanej :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...