Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GothicCraft 1.4.5 BASOWANY NA GOTHIC 2 Extra Budowle Z Gothica! [Hamachi]


Looken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

center]5b724ce4000af5554eaebd46.jpg GothicCraft[/center]

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: MMORPG/Survival

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: 25.171.247.34 (hamachi_

strzalka.gifPotwory: tak

strzalka.gifZwierzęta: tak

strzalka.gifPvP: tak

strzalka.gifPremium: nie

strzalka.gifNether: nie

strzalka.gifBialaLista: nie

 

 

Admin.png

Mistrzowe Paladynów Magów ognia , wody I najemników

 

pluginy.png

Duuuużo

 

InfoDOt.png

Server Z myślą O fanach Sagi gothic1,2 Jest Kolonia karna(W budowie) Wieża xardasa Dworzec Irdorath(w budowie) I miasto Khorinis Sieci Hamachi

GothicKraft4

GothicKraft5

GothicKraft6

Haslo Do wszystkich sieci 123

ZAPRASZAM Wszystkich Zostańcie Magiem Ognia,wody Paladynem Lub Najemnikiem

 

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Pomysł spoko . Dodaj godziny i dni ON . Wejdę i pogram :)

 

 

PS: Zrób coś jak w Gothicu . Dodaj questy i niech każdy zaczyna od rangi "Bezimienny" :)

Poprzez questy , kolejne rangi , tj.:

 

 

pod G1:

 

Stary Obóz:

 

1) Cień

2) Strażnik / Mag Ognia

3) Magnat

 

Nowy Obóz:

 

1) Szkodnik

2) Najemnik / Mag Wody

 

Bractwo:

 

1) Nowicjusz

2) Strażnik Świątynny

3) Guru

 

 

Pod G2:

 

Khorinis:

 

1) Strażnik

2) Paladyn

 

Klasztor:

 

1) Nowicjusz

2) Mag Ognia

 

Farma Onara:

 

1) Najemnik

2) + ranga elitarna

 

+ Dodatkowa ranga dla każdego kto ukończy all questy

 

1) Łowca Smoków

 

 

 

Fakt, roboty dużo , ale efekt był by wręcz nieziemski . Możliwe, że na skale światową :O

 

 

Rozważ to :P

 

 

@PS2: Też miałem kiedyś pomysł , na rekonstruowanie świata Gothic (kolonia karna) + Miasta Gothic2 , ale wszystko padło bo rozmierzyłem to w strefie czasowej i doszedłem do wniosku , że życia braknie no wybudowanie tego :O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...