Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Które auto powinienem wybrać?


Tępiciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie.

Mam mały dylemat. Upatrzyłem sobie 2 auta. Lamborghini Gallardo LP 560-4 Spyder oraz BMW M6 Coupé.

Interesuje mnie charakterystyka prowadzenia tych pojazdów oraz przyspieszenie. (Po maksymalnym ulepszeniu na klasę A).

Które z tych pojazdów ma lepsze nitro?

Oraz jeszcze interesuje mnie taka mała błahostka, czy do tych aut są do kupienia pakiety karoserii za IGC.

 

Odpowiadajcie najlepiej tak.

Przyspieszenie (Jeśli Lamborghini ma lepsze to piszcie "L" jeśli BMW to piszcie "B").

Prowadzenie (Jeśli Lamborghini ma lepsze to piszcie "L" jeśli BMW to piszcie "B").

Nitro (Jeśli Lamborghini ma lepsze to piszcie "L" jeśli BMW to piszcie "B").

Dostępne karoserię (L albo B, L oraz B ).

Dodatkowy komentarz nie zaszkodzi. ;)

 

Tak będzie czytelniej i szybciej oczywiście daję lajki.

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

przyspieszenie L

prowadzenie B

nitro B

 

Bez porównania Lambo ma lepsze osiągi ale M6 jest jednym z najlepiej prowadzących się wozów z całej grze.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

przyspieszenie L

prowadzenie B

nitro B

 

Bez porównania Lambo ma lepsze osiągi ale M6 jest jednym z najlepiej prowadzących się wozów z całej grze.

No BMW zwrotne jest widziałem jak inni nim śmigają.

Ładnie się mieszczą w zakrętach.

A wiesz coś o Body?

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

Oba nie mają nic za IGC, a Spyder przed aktualizacją nie miał w ogóle, teraz nie wiem.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Nie polecam żadnego z nich, + to wygląd, ale - to przyśpieszenie u bmw oraz prowadzenie u lambo.

 

Prowadzenie SB

- Bentley Continental SS Coupe cena chyba 3 tys, kiedyś 5 było także jestem zmylony

- Carrera GT cena 8 tys

Przyśpieszenie SB

- Lamborghini seria Murcielago jest sporo modeli lub Aventador cena 8 tys

- BMW ProCar 5.5 tys chyba

- Zonda "Sleigh Runner" - pod dragi cena 5 czy 6 z haczkiem

- Carrera GT

- McLaren F1

Prowadzenie IGC

Ford Mustang Boss '12 cena 1.9 mln

Przyśpieszenie IGC

Murcielago LP-650 Roadster cena 2 mln

 

Sam posiadam wszystkie z nich i powiem że najlepiej się sprawuje Carrera GT (na wszystkie względy, na przyśpieszenie McLaren).

 

@edit pomyłka napisałem Aventador nie Reventon bo Aventador nazywa się w rl :D

Opublikowano

@edit pomyłka napisałem Aventador nie Reventon bo Aventador nazywa się w rl :D

Aventador jest zastępcą Murcielago, a Reventon jest limitowaną serią wzorowaną na wojskowej technologii. To są dwa różne samochody.

 

Skoro prosił o oceny tych dwóch samochodów to ogranicz się do nich, a już szczególnie daruj sobie wozy za SB. I nigdy w życiu nie poleciłbym Mustanga jako dobrze prowadzący się wóz, sprawia frajdę ale jest zbyt toporny przez masę.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...