Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobic wpełnie działającego KamerModa dla serwera Reinor.pl


darekm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Zrobic wpełnie działającego KamerModa dla serwera Reinor.pl

 

Chodzi mi o mapy, moby, bronie, itemy, eq itd. oraz najważniejsze mapy, wszystkie które są na tym serwerze razem z ekspowiskami +100, +120, +140, i Smocza wyspa.

 

Może ma ktoś już zrobionego tak KamerModa to bym prosił o wystawienie, bede wdzięczny.

 

Dodam że próbowałem tutoriałów ze strony

http://www.metin2mod.tk

na dodanie map i mobów oraz npc ale nie działa i dla mnie to za wysoka szkoła jazdy.

 

Prosze o pomoc, z góry dziękuje.

Opublikowano

co z wami. pisze o mapach a nie o serwerze. serwer Reinor jest w najnowszym modzie a jak sciągam wszystkie dodatki i instaluje to moge grać na modzie kamera ale nie w nim najnowszych map i nawet w map modZie dodanego przez Kamera nie ma tam smoczej wyspy czy ekspowisk powyżej 100lv

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/451446-tutco-znajdziemy-w-folderze-pack/

Postaraj się podmienić niektóre pliczki z clienta. Ewentualnie pobierz Map Packer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...