Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Pierścień Teleportacji I Arena PvP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Dodałem dziś na swój serwer arenę pvp.

I gdy teleportuję się na nią to zamiast stać na środku areny (Nie całej mapki) to stoję obok (Poza areną)

Wiem na 98% że to wina złych kordów jak możecie podajcie mi prawidłowe kordy żeby tele. na środek areny.

Opublikowano

A nie mozesz sam zmienic kordow ? spisac pozycje , lub stan w msc w ktorym chcesz sie pojawiac po Teleportacji zatrzymaj serwer ,wejdz w account spisz pozycje.

I zmien kordy w quescie dopisujac dwa 00

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

@UP:

Jesli spiszesz kordy ze srodka i dobrze przepiszesz do questa to bedzie przenosic Cie na srodek Areny <3

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

To kurwa wpisuj zblizone kordy.. jesli mapa nie jest jebnieta to wydostaniesz sie z rogu tez tak mialem z 1 mapa.. Jak nie napiszesz to nikt tu nie mysli logicznie

 

Lub czekaj az ktos Ci poda kordy :D

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

zrób tak jak masz na minimapie kordy to weź się poruszaj samą postacią w strone areny (bo pewnie jak jesteś po za nią to nie może ci się postać ruszyć) i jak widzisz że kordy x lub y się zwiększają to zwiększasz w queście o tyle ile uważasz za stosowne żeby tam cie przeniosło.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/509154-tutarena-pvp-na-plikach-2010/

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

Hmm, ja miałem coś takiego, gdy teleportowałem się na arene, to byłem z boku, pewnie tak jest town ustawiony, ale spojrzałem na minimapkę, i tam są kordy na jakich jesteśmy, wystarczy strzelać /go x y, i można łatwo się przemieszczać po mapie.

 

Próbowałeś tak się przemieszczać ?

 

 

 

 

 

PS.

 

Moje kordy podstawowej areny walk, o indexie 12.

z settigns.lua

 

 

 

 

arena.add_map(12, 8534, 101, 8564, 101)

arena.add_map(12, 8584, 101, 8614, 101)

arena.add_map(12, 8534, 155, 8564, 155)

arena.add_map(12, 8584, 155, 8514, 155)

2421404553.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...