Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o tym aparacie fot.?


99KaNaK99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano.

 

Ostanio interesuję się fotografią a jedyny aparat jaki mam w domu to canon z 7.2 Mpx (nwm jaki skrót do megapixeli)...

Chciałbym kupić jakiś aparat cyfrowy. Moje wymagania to:

 

-Nagrywanie filmów w minimum 720p

-minimum 15MPx

-ładowany (NIE BATERIE!!!!!)

-nie ma to być lustrzanka,tylkop kompaktowy aparat

-lampa błyskowa

-możliwość włożenia karty pamięci (najlepiej SD itp.)

 

No i cena... MAX: 500zł ale to już MAX MAX MAX

 

Najlepszy jaki jak narazie znalazłem to CANON A2300...

 

http://allegro.pl/canon-a2300-hd-aku-lad-16mp-5xzoom-szer-kat-f-vat-i2858686332.html

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Jak szaleć to szaleć :

http://allegro.pl/samsung-st200f-8gb-etui-st200-wi-fi-srebrny-i2842271504.html

http://allegro.pl/aparat-samsung-mv800-16-1mp-dotykowy-lcd-i2796216831.html

http://allegro.pl/aparat-cyfrowy-samsung-wb700-16-4-mpa-warto-i2792003498.html

 

Dziwne trochę żeby taki aparat za taką cene <lol>

Coś mi tu śmierdzi chińskim

 

To ile według Ciebie ma kosztować kompaktowy aparat ? To nie jest lustrzanka.

A Chińskie są wszystkie

Opublikowano

Ja tez najpierw pomyslalem ze na takie wymagania to nic nie bedzie do takiej ceny.

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

Na czym ty chcesz otwierać zdjęcia w takiej rozdzielczości? Wiesz co to są te megapiksele, czy po prostu chcesz ich mieć dużo? To co podałeś w wymaganiach ma chyba każdy aparat, przejdź się do najbliższego sklepu z takim sprzętem i popytaj co polecają.

Smutek to skutek chęci w kontekście skutku

raczej niefrasobliwej wzglądu o treści zgryźliwej

ma postać walca co jeździ nam po palcach.

Opublikowano

Siemano.

 

Ostanio interesuję się fotografią a jedyny aparat jaki mam w domu to canon z 7.2 Mpx (nwm jaki skrót do megapixeli)...

Chciałbym kupić jakiś aparat cyfrowy. Moje wymagania to:

 

-Nagrywanie filmów w minimum 720p

-minimum 15MPx

-ładowany (NIE BATERIE!!!!!)

-nie ma to być lustrzanka,tylkop kompaktowy aparat

-lampa błyskowa

-możliwość włożenia karty pamięci (najlepiej SD itp.)

 

No i cena... MAX: 500zł ale to już MAX MAX MAX

 

Najlepszy jaki jak narazie znalazłem to CANON A2300...

 

http://allegro.pl/ca...2858686332.html

Parametry takie, jak podajesz są teraz w większości aparatów (nawet tych kompaktowych). No cóż technologia idzie do przodu. :)

Jeżeli chodzi o cyfrówkę Canona to byłabym skłonna zaryzykować jej zakup, bo Canon to jednak solidna firma.

Ale poczytaj jeszcze sobie opinie innych użytkowników na temat tego sprzętu.

Opublikowano

dzięki wszystkim za opinie.Myślę,że DO ZAMKNIĘCIA

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Bądź ostrożny. Ostatni mój zakup to chińszczyzna... Nokia 800 lumia rozpadająca się ostro robią w kabako

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...