Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powiadomienia i statusy - wersja mobilna


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z gory mowie, ze pisze z telefonu, wiec sorka za bledy i brak PL znakow

 

Zauwazylem kilka deobnych bledow w skinie/wersji mobilnej.

1) Nie mozna zobaczyc komentarzy do statusow

2) Rozne wielkosci czcionki w powiadomieniach, np.

+ duza czcionka

- nowy komentarz

- otrzymales odpowiedz w prywatnej wiad.

+ z malej

- xxx odpowiedzial na twoj status

- xxx lubi twoj post w yyy

- xxx dodal odpowiedz w yyy

Krotko mowiac te mniejsze to sa te gdzie sa podane nicki/temat

Jestem za zmniejszeniem tamtych czcionek, gdyz dziwnie to wyglada

 

Nie dam SSa, gdyz moj sprzet nie ma takich opcji (ZTE Blade RBM One, android 2.2.2; przegladarka Dolphin Browser)

 

/edit

Brak mozliwosci zglaszania postow

 

/edit2

I juz ten znany blad - brak opcji moderacyjnych

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

nom właśnie najbardziej denerwujące jest brak komentarzy do statusów.

Ale nie wiem czy coś z tym zrobią, bo jest taptalk, którego polecają używać.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Tyle, ze jest platny a pobrane wersje nie konieczne chca dzialac (jakas starsza wersja mi smigala bez problemu, natomiast nowa scina i crashuje - to nie wina telefonu - sprawdzane).

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Na mobilnej: ten kwadracik u góry z prawej strony -> i na dole w lewym rogu: aktualizacje statusów ;d

 

Ps. Na kompie też mam różne wielkości czcionek

 

@down

No chyba, że ;d

Na Dolphin browser działa jak należy

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Jestem na tak. Ja sam na telefonie (Nokia 500) zawsze przeglądam w pełnej wersji, bo ta mobilna to koszmar. Brak statusów, nie widać kto ostatni napisał posta w danym dziale etc.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Jak byłem modem to też denerwowało, bo na operze mini (bez andka telefon jak by co) musiałem przechodzić na pełną wersję żeby zamknąć temat itd.

Statusy takie ważne nie są, lecz też by się to przydało.

No i jeszcze jedna sprawa - kidmoderatorzy na telefonie muszą być na pełnej wersji (deflection) żeby zgłosić temat/post. Niektórzy mają limity 100/200mb, a tu jest pełno obrazków i uj wie czego jeszcze.

 

edit

"We can't find any Tapatalk alternatives for Java"

 

Tapatalk jest tylko na androidy, niektórzy takowego nie posiadają.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...