Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer MWMinecraft [1.4.5] dydyk sg-survivalgames [wojny glidi] [Dedyk]


wichu11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

MWMinecraft

informacjeo.png

 

083.gif Adres IP:s50.mineserv.eu:14457

083.gif Typ Serwera:sg-survivalgames

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak(poza spawnem)

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:5 (narazie)

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

 

 

 

ekipab.png

Wlasciciel:minecraftpre1,Wlasciciel2:mcpre67,Admin:wichu11

 

infododatkowe.png

Miła atmosfera, ogarnięci admini.

Serdecznie zapraszamy !

 

Administracja MWMinecraft

 


  • Skype:adam.kuzma9

 

narazie White-list do końca budowy

 

Chcesz kupic V.I.P pisz na gg:37611879 Aby kupic moda pisz:37611879

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Serwer żałosny, nic
tam nie ma, ciągłe bugi, lagi. serwer co chwile przywracany, więc nie
można wogóle się tam rozwijać, większość czasu albo jest off albo
white-list ma, tak jak wyżej- administracja nie szanuje graczy. Niedość,
że mało slotów to jeszcze 100 innych wad. Nie radze wchodzić, bo
zostniecie tylko wyzwani od: "skur****i", "hu**w", "poje**w,
"po****dolców" itd. Jednym słowem- Gówno.

 

Wiem, że pisałem to już w poprzedniej publikacji tego serwera, ale tylko chcę ostrzec nowych graczy, którzy jak tam wejdą to tylko zostaną zwyzywani. Zaraz ktoś mi odpisze, że chcę zniszczyć ocenę serwera. W takim razie proszę wejść w poprzednią publikację tego serwera i zobaczyć, co ludzie piszą o tym serwerze, co się tam wyprawia. Zresztą piszę to dlatego, żeby się odwdzięczyć za parę określeń, które mi ta administracja dopasowała. Szczyt wszystkiego.

Błagam o pomoc :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...