Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Kawałów O Niemcu,rusku I Polaku


^^KoKoseK^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Polak, Rusek i Niemiec jadą razem pociągiem w jednym przedziale. Nagle Polak mówi do Ruska:

- Ej, może by tak okno otworzyć.

Mija 15 minut Rusek odzywa się:

- Nie, jest zimno

Mija kolejne 15 minut, odezwał się Niemiec:

- Przestańcie się kłócić, bo opuszczę przedział.

 

2. Polak, Rusek i Niemiec idą przez pustynię. Spotykają wielbłąda i chcą na nim jakoś dojechać do najbliższego miasta. Ale pojawia się pewien problem - wielbłąd ma tylko dwa garby, trzech się nie zmieści na jego grzbiecie. Myślą więc, myślą... nagle Polak mówi:

- Wiem! Ja i Niemiec siądziemy mu na garbach i tak jakoś dojedziemy.

- A co ze mną?

Niemiec podchodzi do tyłu wielbłąda, podnosi ogon i mówi:

- A ty Sasza do kabiny!

 

3.Polak, Niemiec i Rusek chcieli przejść przez granicę, ale zatrzymała ich diabeł i nie pozwolił. Aby przejść przez granice dał każdemu po spożywczaku i powiedział, że przyjdzie do ich sklepów za miesiąc i jak będzie w nim to co chce to przejdą przez granice.

Po miesiącu przychodzi diabeł do Ruska i pyta: Masz pięć kilo nihuja?

Rusek odpowiada: że nie

Diabeł go nie przepuszcza i idzie do Niemca, i mówi: Masz pięć kilo nihuja?

Niemiec odpowiada: ze nie ma. Diabeł go nie przepuszcza i idzie do Polaka i pyta: masz pięć kilo nihuja?

Polak: Mam.

Diabeł: A gdzie?

Pola: A na zapleczu choć za mną to ci pokaże. Wchodzą na zaplecze diabeł pierwszy a Polak za nim i nagle Polak gasi światło i pyta: Widzisz coś?

Diabeł: Nihuja

Polak: To bierz pięć kilo i spie*dalaj

 

4. Jest Rusek, Niemiec i Polak na bezludnej wyspie.

Nagle Rusek złowił złotą rybkę, no to rybka mówi jak mnie wypuścicie to spełnię każdemu po jednym życzeniu, wszyscy się zgodzili.

Polak:

-Chcę wrócić do domu !

Niemiec:

-Chcę wrócić do domu !

A Rusek:

-A ja chcę trochę vódki i tamtych dwóch spowrotem.!

 

5. Diabeł kazał Polakowi, Ruskowi i Niemcowi przynieść coś czarnego.

Polak przyniósł czekoladę, Rusek węgiel, diabeł kazał teraz zjeść to co przynieśli, Polak zjadł.

A Rusek beczy i się śmieje.

- Rusek, czego beczysz? - pyta się diabeł.

- Bo, nie mogę zjeść węgla mówi Rusek.

A czemu się śmiejesz? -pyta diabeł.

- Bo Niemiec niesie ze sobą bandę murzynów !

 

6.Złapał diabeł Niemca, Ruska i Polaka. Dał im alternatywe: Kocioł, albo powiedzą liczbę dla której on nie będzie znał większej.

Niemiec: Miliard.

Diabeł: Dwa miliardy. Do kotła!

Rusek: Bilion.

Diabeł: Dwa biliony. Do kotła!

Polak: Od h*ja i trochę.

Diabeł zakłopotany nie wie ile to jest...

Diabeł: A ile to jest?

Polak: Umiesz liczyć ziarenka piasku?

Diabeł: Tak.

Polak: A widzisz to drzewo?

Diabeł: Widzę.

Polak: Jest to tyle ziarenek piasku ile od tego drzewa w pizdu.

 

7.Polak,Rusek i Niemiec założyli się kto dłużej wytrzyma pod wodą.

Pierwszy wchodzi Rusek. wychodzi po 15 minutach wszyscy się go pytają jak ty to zrobiłeś a Rusek na to:

- ma się swoje sposoby.

Później wchodzi Niemiec. Wychodzi po 30 minutach a wszyscy się go pytają jak ty to zrobiłeś Niemiec odpowiada:

- ma się swoje sposoby.

Na końcu wchodzi Polak, nie ma go godzinę, dwie aż wreszcie wychodzi wszyscy się go pytają jak ty to zrobiłeś a on na to:

- koszulka mi się k***a zaczepiła.

 

 

Dziękuje.Sorki za kilka błędów ortograficznych..

Opublikowano

tak jak Up all poza 1 zaje**ste

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Zlałem się jak przeczytałem 7 kawał xDDDD

 

P.S. mógłbyś ocenić także mój temat z kawałami widać ze gustujemy w tym samym xDDD

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...