Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z by badar... Potrzebne drobne wyjaśnienie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogladając

- poradnik przez jednego z graczy

 

Zrobiłem wszystko tak jak na filmiku. I niby wszystko działa tak jak powinno a nie mogę nawiązać połączenia z gra. Mianowicie sprawdzając czy gra działa wpisując dowolny login i hasło nie wyskakuje mi komunikat o błędnym haśle. Ip i inne rzeczy raczej na 100 % są wpisane dobrze

 

Jakaś rada?

 

p.s - odpalam na polskich plikach metina, i ewentualnie na imetin.

Opublikowano

Nie opisałeś dokładnie, ale podejrzewam, że pisze Ci ciągle "Zostaniesz połączony z serwerem". Jeśli tak to na 100% masz zły pong w bince.

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Dobrze podejrzewasz :)

 

tzn tak w serwerinfo z lanchera ip mam z końcówką 100. root i locale_pl tez są dobrze serwer odpalony i port map takze i cały czas jest "Zostaniesz połączony z serwerem"... chyba ze jeszcze gdzies trzeba wpisac ??

Opublikowano

Tutaj chodzi o plik metin2.bin. Podrzuć mi swój plik Game oraz Metin2.bin

 

PS.

plik Game jest w plikach serwerowych . nie w kliencie.

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Mam jeszcze taki problem ze próbowałem podlaczyc kolege zeby grał na moim priv serwie i nie może się połączyć..

 

1. Łączymy się przez hamachi.

2. Mam port map włączony i otwarte porty.

3. Ma wersje 2008. Ja z patchowaną (może to coś przeszkadza)

4. Ma moje pliki root i locale_pl przerobione bez koncówki 100 tylko orginalna z hamachi.

5. Po wgraniu root wyskakuje błąd lexico start . (Próbowałem ze zmiana koncówek .bin na .exe i powstaly plik metin2.exe nie włącza gry.

 

Pomoże ktoś ??

 

Jeśli ktoś ogarnia syserr to proszę ;)

 

 

1211 20:22:00081 :: RunMain Error

1211 20:22:00087 :: granny_shared_vbs:

1211 20:22:00087 :: 0: 0

1211 20:22:00087 :: 1: 0

1211 20:22:00087 :: 2: 0

1211 20:22:00087 :: 3: 0

1211 20:22:00087 :: 4: 0

1211 20:22:00087 :: 5: 0

1211 20:22:00087 :: 6: 0

1211 20:22:00087 :: 7: 0

1211 20:22:00087 :: 8: 0

Opublikowano

Skoro masz pliki badara to masz 2010 . Pobierz najnowszego clienta 2012 lub jakiego tam chcesz byle byłby 2010 , pobiasz launcher w plikami root i locale_Pl i binką też . Wklejasz to do pobranego clienta edytujesz IP itp . Później dajesz koledze żeby pobrał launcher mc ncc v2 ( w google znajdziesz ) . Twój kolega edytuje serverimfo.py co będzie w paczce z Twoim ip bez końcówki .100 . Odpala i gra

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...