Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DRAGON-CRAFT DEDYK 24/7 SURVIVAL + FRAKCJE 1.4.5


TheSmoQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1337425554-U363900.png

strzalka.gifTyp serwera: Survival+GILDIE

 

strzalka.gifSloty: 20

 

strzalka.gifIP: s28.mineserv.eu:34888

 

strzalka.gifWersja: 1.4.5

 

strzalka.gifPotwory:Tak

 

strzalka.gifZwierzęta: Tak

 

strzalka.gifPVP: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifWhite-List (Biała Lista):Nie

Administracja:

 

strzalka.gifWłaściciel:TheSmoQ

 

UWAGA!!! SERWER WYSTARTOWAŁ!!! ZAPRASZAMY!

Nowicjusz
Opublikowano

Nom, całkiem przyjemny serw, nie narzekam. Event był, można było VIPa wygrać. Ma być ich więcej. Jak ktoś chce coś uczciwie osiągnąć bez szamotania z cheaterami to jak najbardziej się da. Jest ogarniętość w tym. Warto trzymać się zasad.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ten serwer jest pojebany najpierw Admin wpisał komende żeby zabiło wszystkich zabiło mnie moje psy które szukałem przez pół dnia i straciłem przedmioty które miałem w eq a później wkurwiony zapytałem sie kto tą komende wpisał i dostałem bana 360 min

b_560_95_3.png

Opublikowano

Ten serwer jest pojebany najpierw Admin wpisał komende żeby zabiło wszystkich zabiło mnie moje psy które szukałem przez pół dnia i straciłem przedmioty które miałem w eq a później wkurwiony zapytałem sie kto tą komende wpisał i dostałem bana 360 min

Jest plugin wgrany na klęski żywiolowe i zabiło cie a po tym spamowałeś

 

nie obrazilem tylko sie pytalem o numer telefonu i chcialem ci to wyslac podaj numer to ci wysle i zobaczymy

Obrażałes na msg i to nie moja wina że nie umiesz wpisac kodu
Opublikowano

Administracja serwa jest pojebana któryś zabił wszystkich komendą zabił też moje psy których szukałem cały dzień straciłem przez to eq i za 1 przekleństwo dał mi 360 min bana

b_560_95_3.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem BUDOWNICZEGO dał mi vipa wszystko gra mowil ze da mi pozniej nie dal gdy sie upomniałem zbanowali mnie i usuneli ze skype NIE POLECAM WBIJAĆ

Siemka , grasz w mc , szukasz klanu , pisz!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...