Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Efekt w AP.


Miyoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że był taki temat, ale nie mogę go znaleźć. ;>

 

Potrzebuję szybkiej instrukcji jak zmienić kolor danego obiektu w AP. Np. z zielonego na czerwony itd., ale tak żeby sam obrazek nie uległ zmianie. Ktoś chciał żeby mu zmienić kolor jakiejś pani. Myślę, że wiecie o co mi chodzi. ^^ Z góry dziękuję.

Opublikowano

Uno: Skrót od Photoshop'a to PS ;3

Dos: Robisz to jak podał kolega wyżej przy pomocy Ctrl+U i zaznaczasz o taką strzałeczkę2nm26vb.jpg by dotyczyło tylko danej warstwy :)

Jest jeszcze opcja iż przy pomocy Różdzki/Lassa/Magnetycznego Lassa i innych tego typu narzędzi zaznaczasz obszar - klikasz PPM kopiujesz lub wycinasz jako warstwę i też jak wyżej - zmieniasz kolor tylko danej warstwy :)

5gubmKI.png

Opublikowano

Wchodzisz w Obraz->Dopasowania i tam masz funkcje do zmiany koloru ^_^ Możesz też to zrobić z pomocą tej kulki pomalowanej na czarno-biało(prawy dolny róg), wtedy bd to na osobnej warstwie :3

ItgMSFz.gif­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...