Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy zabrali wam kiedyś odznakę ?


Mysiałke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zabrali mi chonorebyl oponent, też tak Wam się przydazyło? napisze do supportu za chwile ale chce wiedziec czy to ja jestem wybrancem ;d

Opublikowano

Odznakę można stracić na kilka sposobów:

1. Duża ilość reportów na nas.

2.Ban w trybunale - wtedy dochodzi do całkowitego zerowania honoru

3.Zwykłe wyczyszczenie honoru - jeśli system wykryje "handel" honorem

4.Przez kilka gier nie dostałeś od nikogo honoru odpowiadającemu danej odznace - jednak wtedy jest się dość blisko odzyskania jej.

wikmk9.jpg

Opublikowano

Chyba jakbym dostał bana to bym pierwszy o tym wiedział :D

ale dzisiaj rano niby dostałem jeszcze raz i od razu report i znikło?

Opublikowano

Chyba jakbym dostał bana to bym pierwszy o tym wiedział :D

ale dzisiaj rano niby dostałem jeszcze raz i od razu report i znikło?

 

Nie koniecznie mogli cie po prostu ukarać odebraniem honoru :)

1396292564-U784394.png
Opublikowano

Mi zabrali za to że :

 

Grałem cały mecz lecz jak już moja drużyna rozwalała nexusa to mi neta wywaliło i wszedłem dopiero na Statystyki i miałem że wyszedłem z gry ( AFK ) mimo że cały czas grałem.

 

Lecz na 2 dzień znowu miałem ;]

 

PS : Ta opaska nic nie daje ;D ( Tylko to że liżą DU** i chcą honor oraz piszą że mi dadzą )

 

Pozdrawiam ;]

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Może za handlowanie honorem.

 

Albo za wyzywanie innych. (tak to ja graliśmy razem, i wiem że na rankedzie miałem być za 15 min a mnie wgl nie było :P)

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Dostaleś pewnie reporta i dlatego , lub jakiś bug spróbuj napisać do supportu...

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...